نمایش جزییات خبر
۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۰۷

گشایش نمایشگاه دست آوردهای حوزه فرهنگ و هنر در فارس

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس هفته دولت و روز کارمند را به دولتمردان، فعالان عرصه فرهنگی استان و کارکنان تبریک گفت و از برپایی غرفه ای در نمایشگاه بوستان آزادی برای ارائه دست آوردهای حوزه فرهنگ، ادب، هنر؛ فعالیت های حوزه مساجد، قرآن و عترت خبر داد.
گشایش نمایشگاه دست آوردهای حوزه فرهنگ و هنر در فارس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ صابر سهرابی در آیین گشایش نمایشگاه دست آوردهای دولت گفت: همکاران کوشا و پرتلاشمان، همت بلندی را در انجام وظایف خطیر خود در عرصه فرهنگ و هنر، دارند و این مهم انعکاسی از تعهد، دانایی و نویدبخش هم افزایی در رسیدن به آینده ای روشن در گستره فرهنگ اصیل ایران اسلامی است .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس افزود: بدینوسیله با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را تبریک می گویم و از زحمات و تلاش های بیدریغ همکارانم صمیمانه تقدیر و تشکر نموده، توفیق و سلامتی همه خدمتگزاران به اسلام، میهن و عرصه فرهنگ و هنر را از درگاه خدای بزرگ مرتبه خواستارم .

دبیر شورای فرهنگ عمومی استان اظهار داشت: امیدوارم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری "رونق تولید" نامگذاری شده است، تولیدات خود را در عرصه خطیر فرهنگ و هنر در چهارچوب انگاره ها و نمایه های اصیل فرهنگ ملی و در جهت توسعه همه جانبه به منصه ظهور برسانیم و برای ارایه آن به نسل جدید این مرز و بوم تلاش شایسته و تاثیرگذاری داشته باشیم.

سهرابی در پایان اعلام داشت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس نیز با ارائه فایل های مکتوب، کتاب و کتابچه، بروشور، لوح فشرده، نشریه های روزانه استان، تازه های کتاب و نشر استان، ویژه نامه های جشنواره های فرهنگی هنری، تیزر و مستندهای ساخته شده در قالب عکس و فیلم و مولتی مدیا، تولیدات خود را ارائه و همچنین از طریق استقرار میز خدمت، پاسخگوی سوالات و درخواست های مردمی برای انجام امور ارباب رجوع می باشد.

خاطرنشان می گردد، نمایشگاه دست آوردها و عملکرد دولت از عصر شنبه دوم شهریور ماه جاری به مدت یک هفته در بوستان آزادی شیراز با حضور تمام ادارات، دستگاه ها و سازمان های دولتی استان همه روزه از ساعت 17 تا 23 به ارائه فعالیت های گسترده و خدمات درون و برون سازمانی پرداخته است.