نمایش جزییات خبر
۲ شهریور ۱۳۹۸ ۲۳:۳۴

اعلام برنامه های سومین روز جشنواره بین المللی کودک و نوجوان در یاسوج

در سومین روز این جشنواره در یاسوج، فیلم «جوانمردان» (پویانمایی) به کارگردانی علی احمدی ساعت 18 و فیلم «بیست و سه نفر» به کارگردانی مهدی جعفری ساعت 20 اکران شدند.
اعلام برنامه های سومین روز جشنواره بین المللی کودک و نوجوان در یاسوج

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، «محمدعلی پیرسبزی» گفت: سی و دومین جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان با مرکزیت این شهر و اکران همزمان در سراسر کشور در حال برگزاری است.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: این جشنواره در استان های سراسر کشور از ۳۱ مرداد ماه تا چهارم شهریورماه، با معرفی آثار برتر سینمای کودک و نوجوان در عرصه ملی و بین المللی برگزار می‌ شود

وی با بیان اینکه این جشنواره از ٣١ مرداد ماه تا چهارم شهریور در سینما فرهنگ و هنر استان در حال برگزاری است، ادامه داد:  در روز نخست (پنج شنبه) این جشنواره فیلم بلند«داستان های باغ جادویی آنتون کرینگز» به کارگردانی آنتون کرینگز و آرونود بورون با دوبله فارسی از ساعت ١٨ تا ٢٠ در سینما هنر یاسوج به نمایش درآمد.

پیرسبزی یادآور شد:در سانس دوم نیز فیلم پویانمایی «بنیامین» به کارگردانی محسن عنایتی نوش آبادی از ساعت ٢٠ تا ٢٢ برای علاقه مندان اکران شد.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: همزمان با دومین روز (جمعه) اکران فیلم های سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان، «جزیره گنج» و «قطار آن شب» در یاسوج به اکران رفتند.

وی گفت: در سومین روز این جشنواره در یاسوج، فیلم «جوانمردان» (پویانمایی) به کارگردانی علی احمدی ساعت 18 و فیلم «بیست و سه نفر» به کارگردانی مهدی جعفری ساعت 20 اکران شدند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید