نمایش جزییات خبر
۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۱۸

رضایت بالای شرکت کنندگان در کارگاه کارآفرینی فرهنگ و هنر

امروزه دانش های تخصصی، باعث بالا رفتن بهره وری و رونق کسب و کار در هر حوزه ای شده است. بی شک گستره فعالیت های فرهنگی و هنری نیز از این قاعده مستثنی نیستند.
رضایت بالای شرکت کنندگان در کارگاه کارآفرینی فرهنگ و هنر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ مهدی امیدبخش، معاون فرهنگی و امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در حاشیه برگزاری نخستین کارگاه کارآفرینی فرهنگی و هنری در شیراز گفت: رونق تولید فرهنگی و هنری با برگزاری دوره های تخصصی کارآفرینی در این حوزه تقویت می شود.

مهدی امیدبخش افزود: امروزه دانش های تخصصی، باعث بالا رفتن بهره وری و رونق کسب و کار در هر حوزه ای شده است. بی شک گستره فعالیت های فرهنگی و هنری نیز از این قاعده مستثنی نیستند؛ پس توجه به تخصصی بودن امر تولید و خدمات محصولات فرهنگی و هنری نیاز به دانش تخصصی در باب کارآفرینی اهمیت بیشتری پیدا می کند.

امیدبخش ادامه داد: استان فارس با میزبانی مناسب و ارائه خدمات با کیفیت آموزشی و مشاوره ای در نخستین کارگاه آموزشی تخصصی کارآفرینی فرهنگی و هنری که در سالن غزل تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس برگزار شد، در این راستا پیشرو بوده است.

معاون فرهنگی و امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس اضافه کرد: رضایتمندی بالای شرکت کنندگان در این دوره که از چهار استان فارس، چهارمحال بختاری، خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد حضور داشتند، نویدگر علاقمندان بیشتری برای کسب و کارهای فرهنگی و هنری است و باید گام های بعدی را محکم تر برداریم.

معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس خاطرنشان کرد: ابتکار ما در برگزاری این کارگاه آموزشی با همکاری سینما کارآفرینی با تیم تخصصی آموزش این سینما، کمک شایانی به الگوسازی و آموزش کارآفرینان حوزه فرهنگی و هنری نمود.

وی با اشاره به سینما کارآفرینی قاصدک بیان داشت: این سینما و نیروهای متخصص آن توانستند در چند ماه فعالیت خود، موفقیت های چشمگیری را بدست آورد.

امین صالحی، مدیر اجرایی سینما کارآفرینی قاصدک و مجری برگزاری این کارگاه نیز گفت: امروزه یکی از بزرگترین مشکلات فعالین حوزه فرهنگی و هنری عدم آشنایی و آگاهی از ابعاد تخصصی کسب و کار خود است.

امین صالحی ادامه داد: در این دوره شرکت کنندگان با اصول ارتباطی، برندینگ، طرح کسب و کار حوزه فرهنگ و هنر، آشنایی با بازار، بازار سازی و ... آَشنا شدند؛ که البته پس از دوره نیز همچنان در قالب ارائه مشاوره های رایگان در کنار آنان خواهیم بود چرا که معتقدیم این امر باعث پویایی و تداوم تأثیرات آموزشی دوره خواهد شد.

گفتنی است نخستین کارگاه کارآفرینی فرهنگی و هنری با حضور فعالین روستایی و عشایری چهار استان چهارمحال بختاری، خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد روز چهارشنبه 30 مردادماه جاری برگزار گردید.

پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس
اشتراک در
کلیدواژه ها: رضایت بالای شرکت کنندگان در کارگاه کارآفرینی فرهنگ و هنر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید