نمایش جزییات خبر
۳۰ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۹:۲۲

نقش امام جمعه توضیح دهنده و توجیه کننده امور مربوط به شورای فرهنگ عمومی است

تشکیل شورای فرهنگ عمومی آغازی برای انجام فعالیت های ارزشمند فرهنگی در منطقه است و چون ریاست آن به عهده امام جمعه است ویژگی آن را دوچندان می نماید و در پیشبرد امور فرهنگی و اجرایی شدن مصوبات نقش اساسی دارد.
نقش امام جمعه توضیح دهنده و توجیه کننده امور مربوط به شورای فرهنگ عمومی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ نخستین نشست شورای فرهنگ عمومی بخش کامفیروز فارس روز 28 مرداد 98 و به مناسبت عید سعید غدیر خم، با حضور آیت الله شیخ لطف الله دژکام، نماینده ولی فقیه و رئیس شورای فرهنگ عمومی استان، عنایت الله زمانی فرد، رئیس دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی فارس، حجت الاسلام مهدی تقی زاده، امام جمعه کامفیروز، مهندس منصور عمادی بخشدار کامفیروز و جمعی از مسئولین محلی در دفتر امام جمعه کامفیروز برگزار گردید.

آیت الله شیخ لطف الله دژکام، ماینده ولی فقیه و رئیس شورای فرهنگ عمومی استان فارس در این نشست گفت: تشکیل شورای فرهنگ عمومی آغازی برای انجام فعالیت های ارزشمند فرهنگی در منطقه است و چون ریاست آن به عهده امام جمعه است ویژگی آن را دوچندان می نماید و در پیشبرد امور فرهنگی و اجرایی شدن مصوبات نقش اساسی دارد.

دژکام ادامه داد: نقش امام جمعه توضیح دهنده و توجیه کننده امور مربوط به شورا می باشد که اگر این امر نباشد کار فرهنگی انجام نخواهد شد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی فارس افزود: همگی ما بایستی برای پیشرفت کارها تلاش کنیم و برگزاری نشست های مشترک استان با شهرستان ها و بخش ها می تواند ما را به اهداف مورد نظرمان نزدیک نماید.

در این نشست امام جمعه کامفیروز و رئیس شورای فرهنگ عمومی بر ضرورت تشکیل شورای فرهنگ عمومی بخش تأکید نموده و گفت: با توجه به ظرفیت های فرهنگی که در کامفیروز وجود دارد و با همدلی و همراهی اعضای شورای فرهنگ عمومی نخستین نشست شورای فرهنگ عمومی به مناسبت عید سعید غدیر خم در این بخش برگزار شد.

عنایت الله زمانی فرد، رئیس دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان فارس نیز ضمن تشریح آیین نامه شورای فرهنگ عمومی گفت: مصوبات این شورا با توجه به اینکه پارلمان فرهنگی بخش می باشد دارای اهمیت ویژه است و ضمانت اجرایی دارد که با حضور مستمر و فعال اعضای این شورا می تواند پیشران مباحث فرهنگی در بخش کامفیروز باشد.

پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس
اشتراک در
کلیدواژه ها: نخستین نشست شورای فرهنگ عمومی بخش کامفیروز فارس روز 28 مرداد 98 و به مناسبت عید سعید غدیر خم، با حضور آیت الله شیخ لطف الله دژکام، نماینده ولی فقیه و رئیس شورای فرهنگ عمومی استان، عنایت الله زمانی فرد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید