نمایش جزییات خبر
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۰۰

نمایشگاه "ساعت های عمو هوشنگ" در نگارخانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران گشایش می یابد

نمایشگاه پدیده های هنری از پسماندهای پلاستیکی توسط استاد "امیر هوشنگ ورزنده" با عنوان"ساعت های عمو هوشنگ" در نگارخانه رسول مهر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در شهریور ماه برگزار می شود.
نمایشگاه "ساعت های عمو هوشنگ" در نگارخانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران گشایش می یابد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، نمایشگاه "ساعت های عمو هوشنگ " استاد امیر هوشنگ ورزنده قرار است روز چهارم شهریور 98 از ساعت 10صبح، در نگارخانه رسول مهر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران گشایش یابد.

بر اساس این گزارش ، امیر هوشنگ ورزنده در آبان ماه سال ۱۳۱۳ در شهر تاریخی اصفهان دیده به جهان گشود.

او در دانشکده معماری و هنرهای زیبای دانشگاه تهران به تحصیل پرداخت و سپس برای ادامه تحصیلات عازم کشور اتریش و در آنجا موفق به اخذ مدرک فوق لیسانس معماری از دانشگاه وین شد. پس از آن به وطن بازگشته و با فعالیت مستمر خود در بخش های مختلف اجرایی و اداری به شیوه ای تحسین برانگیز انجام وظیفه کرده است . اینک در دوران بازنشستگی عروسک های ساخته دست او ، حجم هایی با رنگ های زنده و شاد که تماما از مواد بازیافتنی ساخته شده اند و به شکل ساعتهایی زیبا و هنرمندانه زمان را به ما یادآور میشوند دنیای شگفت انگیزی را به نمایش میگذارند ، آنها از ما میخواهند که با محیط زیستمان مهربان تر باشیم و باور کنیم چشمی که زیبایی را میبیند و قلبی که عشق را میشناسد تاریخ انقضا ندارد .

دست ساخته های او با نگاه مهربانشان به انسان متمدن امروز دوباره ساختن و آفریدن و همگام با طبیعت نفس کشیدن را نوید میدهند .

گفتنی است؛ علاقه مندان می توانند برای بازدید از این نمایشگاه از ساعت 10 صبح تا 18 عصر  روز چهارم تا ششم شهریور ماه، به آدرس: سعادت آباد ، بلوار دریا، خیابان مطهری شمالی، کوی مروارید، نگارخانه اداره کل فرهنگ و ارشاد  اسلامی استان تهران مراجعه نمایند.اشتراک در
کلیدواژه ها: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران،نمایشگاه "ساعت های خلاقانه" در نگارخانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران گشایش می یابد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید