نمایش جزییات خبر
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۵۳

13 نمایش از هنرمندان در راه جشنواره تئاتر کوتاه خراسان شمالی

سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از حضور 13 نمایش منتخب در پنجمین جشنواره کوتاه(جوان) این استان خبر داد.
13 نمایش از هنرمندان در راه جشنواره تئاتر کوتاه خراسان شمالی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی؛ ابوالحسن حیدری با اعلام این خبر افزود: هیئت داوران پنجمین جشنواره نمایش های کوتاه (جوان)خراسان شمالی آثار ذیل را بدون اولویت شایسته حضور در دو بخش صحنه ای و خیابانی این جشنواره دانستند.

وی، اظهار کرد: نمایش"مکعب" به کارگردانی امیررضا فدایی، " بیرون جاده" به کارگردانی امیر سهامی،  "از کامرون به کانزاس "، به کارگردانی محدثه زارعی،" دخت کماندار " به کارگردانی طاهره شاددل و" کاکتوس با روبان قرمز" به کارگردانی علی سعادتی از بجنورد، "فاخته"  به کارگردانی ملیحه مندجی و "عصیان" به کارگردانی مهسا پرهیزگار از شیروان ،"کما" به کارگردانی کاظم نظم آرا از جاجرم، "دوطرف میله" به کارگردانی آرین حقانی و "من یک زنم"  به کارگردانی زهرا رحیمی از اسفراین در بخش صحنه ای به بخش رقابتی ای جنشنواره راه پیدا کردند.

وی، همچنین از انتخاب نمایش های "تاتوره" به کارگردانی حمیدرضا عابدی از فاروج، "ماموریت سری" به کارگردانی محمد مهدی شاهی پناه از گرمه ، "تاخیر" به کارگردانی محمود آزاد از اسفراین در بخش خیابانی خبرداد.

زهرا بهادران،  محمد یحیی آبادی و احسان کمالی هیئت داروان بخش بازبین پنجمین جشنواره نمایش های کوتاه (جوان) هستند.

پنجمین جشنواره تئاتر کوتاه (جوان) خراسان شمالی چهارم و پنجم شهریور ماه در تماشاخانه شمس بجنورد برگزار می شود.  

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی
اشتراک در
کلیدواژه ها: جشنواره تئاتر کوتاه
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید