نمایش جزییات خبر
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۲۴

مراسم افتتاحیه جام قهرمانان بازی های ویدئویی 2019 در اهواز برگزار شد

مراسم افتتاحیه جام قهرمانان بازی های ویدئویی 2019 با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و جمعی از مسئولین استانی در سینما هلال اهواز برگزار شد.
مراسم افتتاحیه جام قهرمانان بازی های ویدئویی 2019 در اهواز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، افتتاحیه جام قهرمانان بازی های ویدئویی ۲۰۱۹ با حضور سیدصادق پژمان مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای، محمد جوروند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، ناصر آریایی نیا معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، سیدامین سپهریان رئیس اداره سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و جمعی از مسئولان استانی و علاقمندان به حوزه بازی های رایانه ای ۲۸ مردادماه در سینما هلال اهواز برگزار شد.

محمدجوروند، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، در این مراسم ضمن تقدیر از میهمانان و مسئولان، توجه مضاعف به بازی های رایانه ای و فرهنگ سازی در این زمینه را در بین نسل جوان حائز اهمیت دانست و بازی سازان را به اقتباس از ادبیات ایرانی به ویژه شاهنامه و آن دسته از داستان های مذهبی که دارای محتوای بالقوه برای ساخت بازی های هیجانی و جوان پسند دارند را تشویق نمود.

در ادامه این مراسم سیدصادق پژمان مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای با تشکر از توجه ویژه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به مقوله بازی های رایانه ای، نگاه ویژه مسئولان کشوری به استان خوزستان و اهمیت و جایگاه آن در بازی های رایانه ای را متذکر شد و اظهار امیدواری کرد که با پیگیری مسئولان در آینده نزدیک شاهد موفقیت های چشمگیر جوانان این استان در سطح جهانی نیز خواهیم بود‌.

در ادامه از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به سه نفر از برگزیدگان مسابقات کشوری بازی های رایانه ای در سال گذشته لوح تقدیر و هدایای نقدی اهدا گردید.

در پایان نیز، یک مسابقه با بازی دو نفر از برگزیدگان استان در حضور مسئولان اجرا گردید.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
اشتراک در
کلیدواژه ها: اداره کل
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید