نمایش جزییات خبر
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۲۰

۳۱ مرداد آخرین مهلت ارسال چکیده مقاله به همایش ملی نکوداشت زرویی نصرآباد

31 مردادماه آخرین مهلت برای ارسال چکیده مقالات به نخستین همایش ملی نکوداشت استاد ابوالفضل زرویی نصرآباد در یزد اعلام شد.
۳۱ مرداد آخرین مهلت ارسال چکیده مقاله به همایش ملی نکوداشت زرویی نصرآباد

نخستین همایش ملی نکوداشت استاد ابوالفضل زرویی نصرآباد، با هدف تحلیل و بررسی وجوه شخصیت ادبی، پژوهشی و اجرایی این ادیب معاصر و شناساندن هر چه بیشتر ابعاد شخصیتی و آثار این چهره سرشناس و کم‌نظیر ادبیات و طنز معاصر ایران در قالب مقاله و سخنرانی در دانشگاه یزد برگزار می‌شود.

پژوهشگران، نویسندگان، شاعران، هنرمندان و علاقه‌مندان می‌توانند با توجه به محورهای همایش، چکیده مقالات خود را تا ۳۱ مرداد و مقاله کامل را حداکثر تا پایان شهریورماه سال‌جاری از طریق سایت اختصاصی همایش به نشانی: confs.yazd.ac.ir/zarooei ارسال کنند یا برای اطلاع بیشتر با شماره تلفن ۰۳۵۳۸۲۱۱۲۷۰ تماس بگیرند.

بر اساس اعلام دبیرخانه این همایش ، نتایج داوری مقالات این همایش که در گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه یزد و به دبیری علمی دکتر مجید پویان برگزار می‌شود ۲۰ آبان‌ اعلام خواهد شد.

این همایش در آستانه سالگرد درگذشت این هنرمند فقید در روزهای ششم و هفتم آذرماه سال جاری با همکاری نهادهای علمی، فرهنگی و اجرایی استان یزد برگزار می‌شود.

برگزاری کارگاه آموزش طنزنویسی، میزگرد بررسی طنز مطبوعاتی پس از انقلاب اسلامی، کارگاه طنز مطبوعاتی، برگزاری شب شعر یاد استاد در نصرآباد پیشکوه (زادگاه پدری و موطن اصلی استاد) و پخش مستند از برنامه‌های جنبی این نکوداشت اعلام شده است.

روابط عمومی
اشتراک در
کلیدواژه ها: زرویی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید