نمایش جزییات خبر
۲۹ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۲۷

شیراز میزبان کارآفرینان فرهنگی و هنری روستا و عشایر چهار استان

معاون فرهنگی و امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس گفت: همایش منطقه ای یک روزه با هدف توسعه کار آفرینان روستا و عشایر و با حضور فعالان حوزه فرهنگ و هنر استان های چهارمحال و بختیاری؛ خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد و استان فارس، برگزار می شود.
شیراز میزبان کارآفرینان فرهنگی و هنری روستا و عشایر چهار استان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ مهدی امید بخش با اشاره به اینکه تالار حافظ فرهنگ و ارشاد فارس در 30 مرداد ماه جاری، میزبان نخستین کارگاه آموزشی کارآفرینان فرهنگی هنری ویژه فعالان روستا و عشایر می باشد، تصریح کرد: این همایش منطقه ای یک روزه با حضور کار آفرینان روستا و عشایر استان های چهارمحال و بختیاری؛ خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد و استان فارس، برنامه ریزی شده است.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس افزود: برنامه یاد شده با بیش از 120 نفر در تاریخ 30 مرداد ماه 98 از ساعت 8 تا 19 در سالن غزل تالار حافظ و سخنرانی دکتر فرهاد محمد رحیمی، استاد امین صالح و استاد افشین فاتح، برپا خواهد شد.

امید بخش اظهار داشت: در این همایش یک روزه به مباحثی همچون عناوین انگیزشی و آموزشی، کارآفرینی فرهنگی هنری، کارگاه استعداد یابی و خود شناسی ویژه روستاها و عشایر همراه با نوشتن یک طرح آزمایشی و پیشنهادی توسط شرکت کنندگان؛ پرداخته می گردد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی فارس
اشتراک در
کلیدواژه ها: شیراز میزان کارآفرینان فرهنگی و هنری روستا و عشایر چهار استان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید