نمایش جزییات خبر
۲۶ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۴۴

آزادگان، اسوه های ایستادگی و مقاومت هستند

آزادگان، شهدا و خانواده های شهدا و ایثارگران باعث شکوفایی، ریشه دار شدن و ماندگاری انقلاب هستند.
آزادگان، اسوه های ایستادگی و مقاومت هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ آیین تجلیل از آزادگان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس برگزار شد.

این آیین با حضور صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، معاونین این اداره و کارمندان آزاده فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

صابر سهرابی در این آیین گفت: ورود آزادگان عزیز در 26 مرداد سال 69 شور و شوق عجیبی در کشور پدید آورد. سهرابی ادامه داد: می شود گفت نیمی از شهدای ما همین آزادگان بودند که بهترین سال های زندگی خود را در اسارت سپری کردند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس افزود: ما واقعا هم باید قدر بدانیم و جایگاه این عزیزان را والا بدانیم.

دبیر شورای فرهنگ عمومی فارس اضافه کرد: ایثارگری ها، از خودگذشتگی ها و ایستادگی این آزادگان است که امروز از آنان اسوه های ایستادگی ساخته است و قطعاً فداکاری های آنان نباید فراموش شود.

سهرابی خاطرنشان کرد: آزادگان، شهدا و خانواده های شهدا و ایثارگران باعث شکوفایی، ریشه دار شدن و ماندگاری انقلاب هستند؛ بنابراین ما که امروز در آرامش و آسایش به سر می بریم، مدیون رشادت های این عزیزان هستیم.و امید است که بتوانیم ذره ای از رشادت های این عزیزان را پاس بداریم.

دکتر سید جمال عبدالرحیم زاده، از کارمندان آزاده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس نیز در این آیین گفت: ارزش نهادن هر یک از رویداد مربوط به انقلاب و دفاع مقدس، ارزش نهادن به کل رویدادهایی است که ما را تا این جا رسانده است. امید است یاد و خاطره تمام کسانی که در این راه از هر چه داشتند مخلصانه گذشتند.