نمایش جزییات خبر
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۱۵

بحث و بررسی در خصوص راه اندازی جامع ترین بانک اطلاعات تخصصی نماز در جهان اسلام

در دومین نشست مشترک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران، ستاد اقامه نماز و کافه بازار پیرامون ایجاد و راه اندازی جامع ترین بانک اطلاعات تخصصی نماز در جهان اسلام بحث و گفتگو شد.
بحث و بررسی در خصوص راه اندازی جامع ترین بانک اطلاعات تخصصی نماز در جهان اسلام

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران، علی اکبر شیرکوند در نشست مشترک با مدیر فرهنگی و هنری ستاد اقامه نماز، مدیر زیر ساخت و کسب وکار کافه بازار و حجت الاسلام و المسلمین فاضلی از مرکز تخصصی نماز، پیرامون ایجاد و راه اندازی جامع ترین بانک اطلاعات تخصصی نماز در جهان اسلام بحث و گفتگو کرد.

علی اکبر شیرکوند ضمن ابراز تمایل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران به امر فرهنگ سازی در حوزه نماز  افزود: با توجه به عصر تکنولوزی و استفاده از شبکه های مجازی و ضرورت فرهنگ سازی در حوزه نماز و با توجه به نیاز امروز جوامع اسلامی، باید در این زمینه به روز عمل کرد و نسبت به این موضوع اهتمام ویژه ای بورزیم

در این نشست که در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران برگزار گردید پیشنهاد برگزاری نخستین جشنواره بین المللی تولید نرم افزارهای موبایلی (اپلیکیشن) با موضوع نماز مطرح و درباره چگونگی اجرای این برنامه گفتگو شد.

اشتراک در
کلیدواژه ها: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران،بحث و بررسی در خصوص راه اندازی جامع ترین بانک اطلاعات تخصصی نماز در جهان اسلام
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید