نمایش جزییات خبر
۲۶ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۶

حجت‌الاسلام والمسلمین ارباب سلیمانی: رسالت امروز ما، انتقال پیام بزرگ غدیر است/ واقعه غدیر یکی از مهم‌ترین حوادث تاریخ اسلام است

دبیر اجرایی بنیاد بین‌المللی غدیر در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: رسالت امروز ما، انتقال پیام بزرگ غدیر است. در این حرکت ارزشمند نقش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برجسته است و با برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده در حوزه ستادی و استانی فعالیت‌های خوبی را در ایام دهه امامت و ولایت به ویژه به مناسبت عید غدیر شاهد هستیم.
حجت‌الاسلام والمسلمین ارباب سلیمانی: رسالت امروز ما، انتقال پیام بزرگ غدیر است/ واقعه غدیر یکی از مهم‌ترین حوادث تاریخ اسلام است

حجت‌الاسلام والمسلمین حمیدرضا ارباب سلیمانی در گفت‌وگو با مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، درباره ویژگی‌های عید غدیر و عیدالله الاکبر خواندن این روز گفت: غدیر روز اکمال دین و ادامه خط رسالت است، در چنین روزی خداوند منان چشم بندگان رستگار خود را به نور ولایت اهل‌بیت(ع) روشنی می‌بخشد.

وی ادامه داد: واقعه غدیر یکی از مهم‌ترین حوادث تاریخ اسلام است که به تعبیر امام معصوم عید بزرگ الهی است که همه‌ پیامبران به پاسداشت حرمت آن مامور بودند.

دبیر اجرایی بنیاد بین‌المللی غدیر در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: غدیر اشرف اعیاد است و همه‌ ما مکلف به تکریم و ارج نهادن آن هستیم، این عید بزرگ عید ولایت و رهبری و عید عدالت و انسانیت است.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی یادآور شد: با الگوبرداری از فرهنگ نورانی غدیر می‌توان روح همدلی و اتحاد را میان مسلمانان تقویت کرد و با بیداری و پایداری، گرد یاس و ناامیدی را بر اردوگاه دشمن پاشید.

حجت‌الاسلام والمسلمین سلیمانی با بیان اینکه رسالت امروز ما، انتقال پیام بزرگ غدیر است، خاطرنشان کرد: در این حرکت ارزشمند نقش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برجسته است، با برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده در حوزه ستادی و استانی فعالیت‌های خوبی را در ایام دهه امامت و ولایت به ویژه به مناسبت عید غدیر شاهد هستیم.

وی با اشاره به برپایی جشن عید غدیر در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: به مناسبت این عید بزرگ در روز یک‌شنبه 27مردادماه در سالن اجتماعات وزارت متبوع برنامه جشن ایثار با حضور ایثارگران و همکاران محترم و همچنین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و آیت‌الله صدیقی دبیرکل محترم بنیاد بین‌المللی غدیر برگزار خواهد شد.

دبیر اجرایی بنیاد بین‌المللی غدیر در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: شایسته است در این مناسبت شکوهمند، با اهل‌بیت(ع) به ویژه با امیر مومنان علی(ع) تجدید پیمان کنیم و راه و رسم آن امام همام را بیش از پیش شناخته و به دیگران معرفی کنیم.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید