نمایش جزییات خبر
۲۵ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۰۵

همایون امیرزاده: انتشار نام محمدرضا شجریان در لیست کمک‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فقط تشابه اسمی است

همایون امیر زاده می‌گوید انتشار نام محمدرضا شجریان در لیست کمک‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فقط تشابه اسمی است و هیچ ارتباطی به محمدرضا شجریان هنرمند شناخته شده عرصه موسیقی ندارد.
همایون امیرزاده: انتشار نام محمدرضا شجریان در لیست کمک‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فقط تشابه اسمی است

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از ایلنا، پس از انتشار لیست اعتبارات و کمک‌های تخصیصی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در روزهای گذشته و بروز ابهامات پیرامون نام‌های منتشره، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت و گو با ایلنا به ابهامات پایان داد. تشابه اسمی یکی از دریافت‌کنندگان کمک‌های این وزارتخانه به نام محمدرضا شجریان، با استاد آواز ایران، اصلی‌ترین دلیل این ابهامات بود.

همایون امیرزاده با بیان اینکه این صرفا یک تشابه اسمی‌ بوده، افزود: حتی نام پدر (حسن) و محل فعالیت هنرمند یاد شده، با استاد شجریان، در لیست منتشره نیز تفاوت دارد.

وی تاکید کرد: البته که باید در این جدول منتشره توسط کمیته شفافیت وزارتخانه، شفافیت لازم به عمل می‌آمد، با این حال، این صرفا یک اشتباه بوده است.

امیرزاده در رابطه با کمک‌های تخصیصی به فرد مذکور، اظهار داشت: محمدرضا شجریانی که کمک‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را دریافت کرده است، هنرمند شصت ساله تئاتر و صدا و سیمای استان یزد است و کمک‌های پرداخت شده از جانب این وزارتخانه، هیچ ارتباطی با استاد محمدرضا شجریان ندارد.

 

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید