نمایش جزییات خبر
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۱۶

کارگروه استقرار میز خدمت تشکیل جلسه داد

دومین جلسه کارگروه استقرار میز خدمت در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد.
کارگروه استقرار میز خدمت تشکیل جلسه داد

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، دومین جلسه کارگروه استقرار میز خدمت با حضور مرتضی قاسمی چراتی معاون توسعه مدیریت و منابع، مرضیه محرابی رئیس مدیریت عملکرد، محمدتقی روحی مسئول روابط عمومی، مجید قمی الاصل سرپرست اداره اداری، مالی و پشتیبانی و حسین احمدی مسئول فناوری اطلاعات  برگزار شد.

در این نشست مرضیه محرابی دبیر کارگروه به بیان توضیحاتی در رابطه با اهداف و برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در راستای اجرای مناسب میز خدمت در ادارات و نحوه خدمات دهی به مردم در قالب آن پرداخت.

 رئیس مدیریت عملکرد به بیان اهداف تشکیل کارگروه استقرار میز خدمت پرداخت و منظور از استقرار میز خدمت در ادارات را، شفاف‌سازی و راهنمایی و پاسخگویی دقیق به ارباب رجوع، حذف ارتباطات چهره به چهره در راستای کاهش بروکراسی اداری و افزایش سلامت اداری، پیگیری وضعیت درخواست ها و در نهایت افزایش رضایتمندی ارباب رجوع و متقاضیان خدمات اداری دانست.

 مرتضی قاسمی چراتی رئیس کارگروه نیز با تأکید بر لزوم فرهنگ سازی در ادارات تابعه در جهت استفاده مراجعات از پتانسیل میز خدمت برای انجام امور اداری خود یادآور شد: در این فرایند، تعهد و پایبندی به زمان ارائه خدمت، رعایت نظم و در دسترس بودن کارکنان برای ارباب رجوع می باشد و هدف کلی این میز، احساس رضایت برای مردم و فعالیت پیوسته میز خدمت به شکلی که بتوان از نظر کیفی رضایت عمومی را جلب کرد.

در این جلسه گزارشی از اقدامات انجام شده در خصوص مصوبات جلسات قبل پرداخته شد و در خصوص به روز رسانی میز خدمت  با توجه به جابجایی ساختمان معاونت هنری و سینمایی بحث و گفت و گو شد.

در این نشست نیز اعضا به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود در رابطه با موضوعات مطروحه در کارگروه استقرار میز خدمت پرداختند.

در پایان مقرر شد ضمن به روزرسانی محتوایی میز خدمت از سوی معاونت هنری و سینمایی، برنامه ریزی جدید در جهت کاربرد عملیاتی میز خدمت در ارزیابی عملکرد و احصاء مشکلات مطرح شده از جانب مراجعین به معاونت ها در راستای بهبود اصلاح فرآیندهای اداری اقدام شود.

اشتراک در
کلیدواژه ها: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران،کارگروه استقرار میز خدمت تشکیل جلسه داد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید