نمایش جزییات خبر
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۱

رئیس سازمان حج و زیارت از خدمات دست اندرکاران در ایام تشریق قدردانی کرد

رئیس سازمان حج و زیارت از تلاش‌ها و خدمات همه مدیران و پرسنل، سازمان و واحدهای تابعه و بخش‌های دست اندرکار و بعثه مقام معظم رهبری در خدمات رسانی به حجاج بیت الله الحرام در ایام تشریق و برگزاری مطلوب این ایام قدردانی کرد.
رئیس سازمان حج و زیارت از خدمات دست اندرکاران در ایام تشریق قدردانی کرد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان حج و زیارت، علی رضا رشیدیان در پایان ایام تشریق و بازگشت قریب به 90 هزار حاجی کشورمان از منا به مکه مکرمه گفت : مراسم و اعمال تشریق در شرایط بسیار خوب و توام با آرامش و نظم و انضباط خاصی برگزار شد و زائران کشورمان توانستند در فضایی آرام توام با شور و نشاط به دور از هر دغدغه ای اعمال خود را به خوبی به انجام برسانند.
وی تصریح کرد : خوشبختانه طی این ایام در منا جز کمبود جا و فضا که امری طبیعی است مشکل دیگری نداشتیم و تمامی واحدها و بخش های دست اندرکار ازمدیران و خدمه پر تلاش کاروان ها ونیز دستیاران خانم آنها ، مدیران و پرسنل مجموعه ها و نیزآشپزخانه ها ، همچنین بخش هایی چون واحدهای اسکان ، تغذیه و تدارکات ، حمل و نقل ،راهنمایان ،امداد ، هیات پزشکی و غیره وظایف خود را در عین فشردگی به خوبی به انجام رساندند که شایسته قدردانی است.
وی اظهار کرد : حوزه نمایندگی ولی فقیه نیز برنامه های فرهنگی ویژه ای را برای زائران تدارک دیده و به نحو مطلوبی به انجام رساندند و روحانیون معین و معینه ها در این ایام با حضور هماهنگ و مستمر در کنار زائران بر انجام صحیح و دقیق مناسک و اعمال آنها نظارت و راهنمایی لازم را داشتند.
وی افزود : مدیران امور اجرایی حجاج را در نهایت حساسیت و دقت پیگیری و دنبال کردند و در مجموع همه در یک تعامل و هماهنگی و ارتباط منسجم و بهم پیوسته تلاش کردند عملیات حج بویژه در سه روز ایام تشریق در عرفات و منا با کیفیت مطلوب توام با آرامش برگزار شود.
رشیدیان تصریح کرد : در سایه این همت و تلاش بی وقفه کارگزاران حج و زیارت و حوزه نمایندگی ولی فقیه این ایام و مراسم و اعمال مربوطه به نحو مطلوبی به انجام رسید و زائران هم رضایت نسبی از این خدمات و تلاش ها داشتند خدمتی که انشاالله رضایت الهی را در پی خواهد داشت.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید