نمایش جزییات خبر
۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۳۴

سوقندی: باید در امور ایثارگران بسترهای شناخت و مسئله شناسی را فراهم کنیم

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران با تاکید بر اینکه در حوزه امور ایثارگران باید بسترهای شناخت و مسئله شناسی را فراهم کرد، گفت: ایثارگران الگوهای عملی و زنده هستند و باید از ظرفیت های آن ها بهره کافی را برد.
سوقندی: باید در امور ایثارگران بسترهای شناخت و مسئله شناسی را فراهم کنیم

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عصر امروز اولین نشست هم اندیشی همکاران ایثارگر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران و مدیرکل امور اداری این وزارتخانه برگزار شد.

محمدرضا سوقندی در این نشست با تاکید بر این مطلب افزود: باید ظرفیت های بالقوه در امور ایثارگران در این وزارتخانه شناخته شود و برای شناسایی این ظرفیت ها لازم است نوع نگاه ها تغییر کند و این امر با همکاری و همدلی همکاران این حوزه امکان پذیر خواهد بود.

وی در عین حال تصریح کرد: تقویت نگاه تخصصی در این زمینه از ضروریات است و باید در ترویج فرهنگ ایثار از طریق ظرفیت های این وزارتخانه از جمله فیلم، هنرهای نمایشی، تجسمی، موسیقی، کتاب و ... اهتمام داشته باشیم.

وی با اشاره به برگزاری اولین نشست هم اندیشی همکاران ایثارگر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تشکیل چنین جلساتی را موثر ارزیابی کرد و گفت: برگزاری این نشست ها باید هدفمند باشد و نگاه بخشی و تخصصی در این زمینه افزایش یابد.

سوقندی در پایان تاکید کرد: باید طوری عمل کنیم که شان شهید، جانباز، ایثارگر و آزاده در جامعه حفظ شود.

در این نشست قاسم خسروی مدیرکل امور اداری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گزارشی به برخی اقدامات این وزارتخانه در حوزه امور ایثارگران اشاره کرد.

همچنین در این نشست حاضران به طرح پیشنهادها و انتقادهای خود در این حوزه پرداختند.

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید