نمایش جزییات خبر
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۵۵

گسترش همکاری های مشترک فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران با شهرداری منطقه 21

تفاهم در زمینه اقدامات مشترک فرهنگی و هنری با شهرداری منطقه 21 تهران از مهم ترین مباحث مطروحه در دیدار اکبر شیرکوند و حسن رحمانی شهردار منطقه 21 تهران بود.
گسترش همکاری های مشترک فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران با شهرداری منطقه 21

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران، با حضور اکبر شیرکوند در شهرداری منطقه 21 تهران و دیدار با حسن رحمانی شهردار این منطقه ، درباره مباحث مشترک در حوزه فرهنگی بحث و گفتگو شد.

در این جلسه که نیک فال شهردار ناحیه 2 تهرانسر، حسین قلندری و میثم مرادی روسای جدید و پیشین مجتمع فرهنگی پیامبر اعظم (ص) تهرانسر نیز حضور داشتند؛ اکبر شیرکوند ضمن قدردانی از همکاری های شهرداری منطقه 21 در سالهای گذشته، ابراز امیدواری کرد که با حضور حسین قلندری در مجتمع پیامبر اعظم(ص) این همکاریها نیز ادامه داشته باشد و بتوانیم با اقدامات مشترک در این منطقه نسبت به بهبود وضعیت فرهنگی و هنری مردم تهرانسر گامهای موثری برداریم.

اکبر شیرکوند در صحبت کوتاهی از اقدامات فرهنگی و برنامه های پیش روی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران در این منطقه سخن گفت و افزود : امیدواریم با همکاری های لازم شهرداری منطقه 21 مسایل و مشکلات این فرهنگسرا مرتفع گردد تا شاهد رشد کیفی اقدامات فرهنگی در این منطقه  باشیم.

در ادامه حسن رحمانی شهردار منطقه 21 تهران، ضمن ابراز تمایل در تفاهم همکاری مشترک در  منطقه تهرانسر اظهار داشت : امیدواریم با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران و ظرفیت های فرهنگسرای پیامبر اعظم(ص) اتفاق های  فرهنگی و هنری خوبی در این منطقه صورت بگیرد و در این راستا شهرداری منطقه 21 تهران از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

اشتراک در
کلیدواژه ها: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران،گسترش همکاری های مشترک فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران با شهرداری منطقه 21
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید