نمایش جزییات خبر
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۳۰

معاون هنری و سینمایی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران : مشارکت و استفاده گروه سنی کودک و نوجوان مهمترین هدف برگزاری جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان اسلامشهر است

نخستین نشست شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان اسلامشهر با رویکرد استفاده حداکثری گروه سنی کودک و نوجوان برگزارشد.
معاون هنری و سینمایی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران : مشارکت و استفاده گروه سنی کودک و نوجوان مهمترین هدف برگزاری جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان اسلامشهر است

به گزارش روابط عمومی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌تهران در این نشست که عصر دوشنبه 14 مرداد برگزار شد محمد حسین اسماعیلی با تشریح و تبیین سیاست ها و دستورالعمل برگزاری جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان در اسلامشهر گفت: بر اساس تصمیم دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان مبنی بر اکران فیلم های حاضر در این جشنواره در سراسر استان های کشور، قرار است فیلم‌های حاضر در این دوره در استان‌ تهران و شهرستان اسلامشهر به نمایش در آیند.

وی با اشاره به اهداف از پیش تعیین شده این جشنواره استفاده حداکثری گروه سنی کودکان و نوجوانان را مهمترین هدف این جشنواره برشمرد و افزود: تمامی مجموعه های اداری و نهادهای شهرستان باید جهت برگزاری این رویداد مبارک از همه ی توان و ظرفیت های موجود استفاده کنند تا یک اتفاق خوب هنری دیگر در این شهرستان به ثبت برسد.

وی با اشاره به تجربیات موفق شهرستان اسلامشهر در برگزاری جشنواره فیلم فجر در سال گذشته افزود: متولیان برگزاری مناسبت های فرهنگی و هنری در شهرستان اسلامشهر نشان داده اند که از پتانسیل و توانایی بسیار بالایی در هماهنگی و برگزاری اینگونه برنامه ها دارند.

اسماعیلی خاطر نشان کرد:   این جشنواره کاملا  بصورت تعاملی و مشارکتی قابل اجرا است و لازم است تا از ظرفیت دستگاه هایی  همچون آموزش و پرورش شهرستان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شهرداری و انجمن های فرهنگی و هنری بهره گیری شود.

دبیر  شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اسلامشهر ابراز امیدواری کرد با تلاش مجموعه دست اندرکاران و  دستگاه های مجری سطح شهرستان با اجرای مطلوب این جشنواره اهداف متصور آن یعنی استفاده گروه سنی کودک و نوجوان و ایجاد فضای با نشاط در سطح شهرستان را شاهد باشیم.

رضا عظیمی سرپرست سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی  اسلامشهر و دبیر اجرایی این جشنواره نیز با ابراز خرسندی از برگزاری این رویداد هنری در شهرستان اسلامشهر گفت: سعی خواهد شد تا با مشارکت و همکاری دستگاه ها، نهادهای فرهنگی و هنری و انجمن ها و همچنین پردیس سینمایی فجر که محل برگزاری جشنواره خواهد بود، این جشنواره را به سرانجام مطلوب برسانیم.   

گفتنی است، جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اسلامشهر همزمان با سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ۲۸ مرداد تا ۴ شهریور ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید