نمایش جزییات خبر
۱۳ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۷

از ۱۴ مرداد ماه؛ متقاضیان دریافت وام اهل قلم ثبت نام کنند

موسسه خانه کتاب به دنبال توافق با بانک صادرات ایران با هدف تکریم اهل قلم به پدید‌آورندگان آثار مکتوب و افرادی که نقشی در تولید اثر داشته‌اند وام پرداخت می‌‌کند.
از ۱۴ مرداد ماه؛ متقاضیان دریافت وام اهل قلم ثبت نام کنند

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از روابط عمومی موسسه خانه کتاب؛ اعضای سامانه اهل ­قلم خانه ­کتاب می توانند از ۱۴ مردادماه با مراجعه سایتahleghalam.ir در قسمت پروفایل شخصی خود در بخش خدمات، نسبت به ثبت درخواست وام،  براساس بندهای تعریف شده در آیین ­نامه اجرایی تسهیلات وام اهل قلم، اقدام کنند.

این موسسه به دنبال توافق با بانک صادرات ایران با هدف تکریم اهل قلم به پدید‌آورندگان آثار مکتوب شامل مولف، مترجم، مصحح و همچنین افرادی که نقشی در تولید اثر داشته‌اند از‌جمله ویراستار و تصویر‌گر، وام پرداخت می‌‌کند.

گفتنی است، واجدین شرایطی که در سایت اهل قلم ثبت نام و مدارک خود را تکمیل کنند و اطلاعات آنها تایید شده باشد، امکان ثبت درخواست وام خانه کتاب را  خواهند داشت.

لازم به ذکراست، امکان پاسخگویی به اهالی قلم فقط از طریق سامانه ahleghalam.irامکان پذیر است و اهالی قلم از مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی خودداری کنند.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید