• اخبار

صالحی در حاشیه جلسه کمیسیون توسعه فعالیت های تبلیغی ترویجی قرآنی: تشکیل اتحادیه های فراگیر صنفی به همگرایی و تقویت ظرفیت های نهفته کمک می کند

صالحی در حاشیه جلسه کمیسیون توسعه فعالیت های تبلیغی ترویجی قرآنی: تشکیل اتحادیه های فراگیر صنفی به همگرایی و تقویت ظرفیت های نهفته کمک می کند
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه پنجاه و دومین جلسه کمیسیون توسعه فعالیت های تبلیغی ترویجی قرآنی که پیش از ظهر امروز برگزار شد، تشکیل اتحادیه های فراگیر صنفی به همگرایی و تقویت ظرفیت های نهفته کمک می کند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدعباس صالحی، درباره دیدگاه اش نسبت به بیانیه اخیر دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره ادغام اتحادیه های قرآنی به خبرنگار مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تشکیل اتحادیه های فراگیر صنفی می تواند به همگرایی و تقویت ظرفیت های نهفته در هر صنف کمک کند.

وی تصریح کرد: در حوزه قرآن کریم، این ضرورت مضاعف است. چرا که نوا و ندای کتاب وحی همواره دعوت به وحدت و پرهیز از تفرقه و تشتت در امور است.

صالحی افزود: خوشبختانه با همین نگرش موضوع یکپارچه سازی تشکل های قرآنی با پیشنهاد و پیگیری فعالان قرآنی مطرح شد و در دستور کار شورای توسعه قرآنی قرار گرفت.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: در فرایند اجرا برخی از اختلاف نظرها که بعضا طبیعی است، بروز کرد و عملا موجب وقفه ای در این مسیر شد.

صالحی افزود: خوشبختانه بیانیه دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی به این دوران توقف پایان داد و مسیر آینده کار را شفاف و روشن کرد.

وی در پایان تاکید کرد: ضمن تشکر از حجت الاسلام والمسلمین دکتر عاملی دبیر محترم شورای عالی انقلاب فرهنگی که به تثبیت و تقویت این نهاد قرآنی همت گماردند، امیدوارم که مفاد بیانیه مورد اهتمام تمامی فعالان قرآنی قرار گیرد و با تقویت روح همدلی و همکاری فرصت های خدمت هر چه بیشتر به ساحت معارف نورانی قرآنی را فراهم سازند.

 

۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۳۵
  • اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500