نمایش جزییات خبر
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۳۵

صالحی در حاشیه جلسه کمیسیون توسعه فعالیت های تبلیغی ترویجی قرآنی: تشکیل اتحادیه های فراگیر صنفی به همگرایی و تقویت ظرفیت های نهفته کمک می کند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه پنجاه و دومین جلسه کمیسیون توسعه فعالیت های تبلیغی ترویجی قرآنی که پیش از ظهر امروز برگزار شد، تشکیل اتحادیه های فراگیر صنفی به همگرایی و تقویت ظرفیت های نهفته کمک می کند.
صالحی در حاشیه جلسه کمیسیون توسعه فعالیت های تبلیغی ترویجی قرآنی: تشکیل اتحادیه های فراگیر صنفی به همگرایی و تقویت ظرفیت های نهفته کمک می کند

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدعباس صالحی، درباره دیدگاه اش نسبت به بیانیه اخیر دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره ادغام اتحادیه های قرآنی به خبرنگار مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تشکیل اتحادیه های فراگیر صنفی می تواند به همگرایی و تقویت ظرفیت های نهفته در هر صنف کمک کند.

وی تصریح کرد: در حوزه قرآن کریم، این ضرورت مضاعف است. چرا که نوا و ندای کتاب وحی همواره دعوت به وحدت و پرهیز از تفرقه و تشتت در امور است.

صالحی افزود: خوشبختانه با همین نگرش موضوع یکپارچه سازی تشکل های قرآنی با پیشنهاد و پیگیری فعالان قرآنی مطرح شد و در دستور کار شورای توسعه قرآنی قرار گرفت.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: در فرایند اجرا برخی از اختلاف نظرها که بعضا طبیعی است، بروز کرد و عملا موجب وقفه ای در این مسیر شد.

صالحی افزود: خوشبختانه بیانیه دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی به این دوران توقف پایان داد و مسیر آینده کار را شفاف و روشن کرد.

وی در پایان تاکید کرد: ضمن تشکر از حجت الاسلام والمسلمین دکتر عاملی دبیر محترم شورای عالی انقلاب فرهنگی که به تثبیت و تقویت این نهاد قرآنی همت گماردند، امیدوارم که مفاد بیانیه مورد اهتمام تمامی فعالان قرآنی قرار گیرد و با تقویت روح همدلی و همکاری فرصت های خدمت هر چه بیشتر به ساحت معارف نورانی قرآنی را فراهم سازند.

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید