نمایش جزییات خبر
۱۲ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۲۱

نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور یکی از ۶ دستگاه برتر در دوره آموزشی سبک زندگی شناخته شد

با اعلام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با مشارکت ۴۶۰۰ تن از همکاران این نهاد، در میان ۹۷ دستگاه دولتی شرکت کننده در دوره آموزشی سبک زندگی، یکی از شش دستگاه برتر شناخته شد.
نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور یکی از ۶ دستگاه برتر در دوره آموزشی سبک زندگی شناخته شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، دوره آموزشی سبک زندگی اسلامی ویژه کارکنان دستگاه های دولتی، پاییز ۱۳۹۷ از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد. در این دوره آموزشی ۴۲۰ هزار نفر از کارکنان دولت از ۹۷ دستگاه دولتی شرکت کردند که نهاد کتابخانه های عمومی کشور با مشارکت ۴۶۰۰ تن از کارکنان این مجموعه، یکی از شش دستگاه برتر به لحاظ میزان شرکت کننده شناخته شد.

گفتنی است، دوره مجازی آموزش سبک زندگی اسلامی با محوریت حفظ مفاهیم سوره های زلزال تا ناس و با رویکرد ترویج سبک زندگی قرآنی، به مدت ۸ ساعت و در قالب ۱۶ جلسه آموزشی برگزار شد. سنجش و ارزیابی کمی و کیفی عملکرد آموزشی کارکنان دولت، ایجاد انگیزه و نشاط قرآنی در بین دستگاه های اجرایی،  شناسایی افراد مستعد در حوزه آموزش قرآن در بین کارکنان دولت، ایجاد تأثیرات قرآنی بیشتر در بین کارکنان دولت و افزایش بهره وری در عملکرد کارکنان از اهداف پیش بینی شده در برگزاری این دوره بوده است.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید