نمایش جزییات خبر
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۰

مدیر عامل صندوق اعتباری هنر به دیدار استاد عبدالوهاب شهیدی رفت

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با حضور در منزل استاد عبدالوهاب شهیدی به عیادت این نوازنده پیشکسوت رفت.
مدیر عامل صندوق اعتباری هنر به دیدار استاد عبدالوهاب شهیدی رفت

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، سیدحسین سیدزاده، مدیرعامل صندوق اعتباری به همراه زهرا حق شعار، مشاور مدیرعامل، عصر روز جمعه با حضور در منزل استاد عبدالوهاب شهیدی، استاد آواز و نوازنده پیشکسوت عود به دیدار و عیادت وی رفت.

سیدزاده در این دیدار ضمن تقدیر از تلاش های هنرمندان پیشکسوت در رشد و اعتلا فرهنگ و هنر کشور گفت: بی شک تکریم و خدمت به اساتید پیشکسوت از مهم ترین اهداف صندوق اعتباری است. 
سیدزاده افزود: استاد شهیدی زحمات بسیاری در راه حفظ و زنده نگه داشتن آثار موسیقی فراموش شده متحمل شدند. ماقدردان زحمات ایشان هستیم و امیدواریم با حضور اساتیدی مانند استاد شهیدی فرهنگ و هنر ما بیش از پیش در مسیر رشد قرار گیرد.
سیدزاده ضمن آرزوی سلامتی برای ایشان از پرداخت کلیه هزینه های درمانی این هنرمند توسط صندوق اعتباری هنر خبر داد.
استادعبدالوهاب شهیدی، متولد ۱۳۰۱ در میمه اصفهان خواننده سنتی ایرانی، آهنگساز، استاد آواز و نوازنده عود است. وی از اوایل دهه ۱۳۲۰ فعالیت هنری خود را با فراگیری آواز، سنتور و عود نزد اسماعیل مهرتاش آغاز کرد. 
وی سابقه همکاری با استادانی مانند جلیل شهناز، فرامرز پایور، حسین تهرانی، رحمت اله بدیعی، حسن ناهید و محمد اسماعیلی دارد.
ایشان چندی پیش به علت تنگی نفس در بیمارستان بستری شد

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید