نمایش جزییات خبر
۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۱۰

در شرایط کنونی ما ازکهکشان رسانه های جمعی به رسانه های تعاملی رسیده ایم

مریم اسماعیلی فرد در بازدید از نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی های رایانه ای گفت: در شرایط کنونی ما ازکهکشان رسانه های جمعی به رسانه های تعاملی رسیده ایم.
در شرایط کنونی ما ازکهکشان رسانه های جمعی به رسانه های تعاملی رسیده ایم
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، مریم اسماعیلی فرد، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز، در بازدید از نمایشگاه رسانه های  دیجیتال و بازی های رایانه ای اظهار داشت:عمده مصرف کنندگان خانمها هستند بنابراین باید سواد رسانه ای خود را از طریق شناخت رسانه ها،کانالهای ارتباطی موثق و همچنین آشنایی با مقررات فضای مجازی بالا ببریم که موجب حفظ حریم خانواده ها شود و این موضوع باعث تضعیف و تحدید خانواده ها نشود.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز، با اشاره به اینکه ما می توانیم با استفاده از فضای مجازی از برکات آن نیز بهره مند شویم گفت با ارتقاء سواد رسانه ای باید آسیب های آن را نیز کم کنیم.
وی افزود: این نمایشگاه که برای اولین بار دراستان البرزروی داده، فرصت خوبی برای شهروندان البرزی است و توصیه می شود برای شناسایی اشتغال در فضای مجازی ،از طریق معرفی در پایگاه ها و کانالهای خبری معتبر و شناسنامه دار، از این نمایشگاه دیدن کنند.
مریم اسماعیلی فرد اشاره کرد: بر اساس آمارها، استان البرزاز نظر دسترسی  به گوشی های هوشمند جزء استانهای برتر است و این فرصت خوبی است که ما با استفاده از این امکانات بتوانیم کسب و کارهای مناسبی را با استفاده از فضای مجازی ایجاد کنیم.
وی افزود: ما دراستان البرز، استارتاپ های موفقی داریم که توسط جوانان توانمند هدایت می شوند.
مدیرکل اموربانوان بیان کرد: ما باید نگاه مان را از شغلهای سنتی با توجه به محدودیت های زیست محیطی و بحث آلودگی هوا به سمت کسب و کارهای دیجیتال ببریم و یکی ازحوزه های که فضای مجازی می تواند کمک کند اشتغالهای خانگي می باشد که عمده کسانی که درآن شرکت دارند بانوان هستند به گونه ای که زنان محصولات خود را از طریق کانالها و فضای مجازی به فروش می رسانند و از این طریق بازار کار خود را رونق می دهند .
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید