نمایش جزییات خبر
۹ مرداد ۱۳۹۸ ۲۱:۵۵

گذری بر اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی های رایانه ای استان البرز/باغ گلها میزبان اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال

باغ گل های پارک شهید چمران کرج این روزها شاهد رویدادی بزرگ در دل خود است و برگزاری اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی های رایانه ای شاید این بار عطر باغ گل ها را معطر به بوی خوش تکنولوژی آن هم از جنس دانش محور کرد.
گذری بر اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی های رایانه ای استان البرز/باغ گلها میزبان اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال
 
فضایی مفرح و شاد که علاوه بر جاذبه های طبیعی و زیبایی های چشم نواز این بار آخرین تحولات و دستاوردهای دنیای دیجیتال را در دسترس و معرض دید عموم قرار داده است تا مردم بتوانند در استان خود شاهد رویدادی بزرگ باشند.
آری نمایشگاه رسانه های دیجیتال حرف های بسیاری را با خود در دل باغ گل ها،  آورده و نویدهای بسیاری را در دامن پر از گل این باغ افشانده.
ناصرمقدم، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز معتقد است یکی از دستاوردهای مهم برگزاری چنین نمایشگاهی فرهنگ استفاده صحیح از رسانه های دیجیتال است.
وی توجه مردم و مسوولان را در حوزه رسانه تنها معطوف به دانش بنیان بودن این پدیده نمی داند و بر آن است تا برگزاری این نمایشگاه به روز رسانی سواد رسانه ای در میان تمام اقشار را در پی داشته باشد چرا که در دنیای  کنونی ارتقا مهارتها در این بخش سبب کنترل جامعه در میان موجی از طوفان تکنولوژی و نیز شایعات حاصل از استفاده و گسترش فضاهای رسانه ای خواهد شد.
ناصر مقدم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فضای مفرح باغ گل ها را مامنی برای بازیابی دستاوردهای رسانه های دیجیتال و در نتیجه دستاوردهای استان در این بخش دانسته و می گوید که چشم به راه حضور همه شهروندان استان در این رویداد بزرگ هستیم .
آری باغ گلها تا جمعه11 مردادماه سال جاری از ساعت ۱۵ تا ۲۲ منتظر حضور هر چه پرشور تر شهروندان در باغی از گل و رسانه های دیجیتال است.
پس همگان می شتابیم به سمت باغ گل‌های پارک شهید چمران کرج در اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی های رایانه ای استان البرز چرا که دست اشاره شهر ، باغ گلها ها را نشان میدهد.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید