نمایش جزییات خبر
۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۲۶

رئیس خانه مطبوعات البرز،رسانه های دیجیتال نقش پررنگی در فرهنگ سازی ایفا می کنند

نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی های رایانه ای استان البرز، توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، در محل پارک شهید چمران کرج ،تالار باغ گل در حال برگزاری می باشد.
رئیس خانه مطبوعات البرز،رسانه های دیجیتال نقش پررنگی در فرهنگ سازی ایفا می کنند
 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البر، رضا عباس زاده رئیس خانه مطبوعات استان البرز،در زمینه برگزاری این نمایشگاه گفت: این رویداد نمایشگاهی فرصتی ارزنده برای فعالان عرصه تولید وعرضه خدمات و تجهیزات مرتبط با فناوری اطلاعات، ارتباطات، تکنولوژی، الکترونیک، اینترنت و آشنایی با نیاز های بازار و توانمندی های رقبا محسوب می شود.
وی تصریح کرد: بی شک در دنیای امروز رسانه های دیجیتال نقش پر رنگی در فرهنگ‌ سازی و ایجاد فضایی مناسب در این زمینه ایفا می کنند.
عباس زاده اظهار کرد: گسترس روز به روز رسانه ها در بخش های مختلف و آتیه هر جامعه دارای نقشی انکار ناپذیر است که نباید از آن غافل شد و با برنامه ریزی های صحیح و کاربردی در این راستا می توان به برنامه ریزی ها و اهداف کلان فرهنگی، اجتماعی و ... دست یافت.
رضا عباس زاده در آخر عنوان کرد: از همه علاقمندان به موضوع رسانه های دیجیتال دعوت می کنم تا در این ‌نمایشگاه حضور یافته و از نزدیک با دستاوردهای استان در این خصوص آشنا شوند.
گفتنی این نمایشگاه در ٨ بخش اصلی با حضور ناشران دیجیتال داخلی، تولید کنندگان بازیهای رایانه‌ای، استارت آپ ها و با هماهنگی انجام شده با مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجتال وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد و هر روز از ساعت ۱۵ تا  ۲۲ میزبان علاقمندان می باشد.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید