نمایش جزییات خبر
۸ مرداد ۱۳۹۸ ۲۲:۱۶

معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندار البرز: فرهنگ استفاده صحیح از رسانه های دیجیتال نزد مردم تبیین شود

سعید ناجی در آیین افتتاح اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی های رایانه ای استان البرز گفت :فرهنگ استفاده صحیح از رسانه های دیجیتال نزد مردم تبیین شود.
معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندار البرز: فرهنگ استفاده صحیح از رسانه های دیجیتال نزد مردم تبیین شود
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، سعید ناجی معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استانداری البرز در آیین افتتاح اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی های رایانه ای استان البرز با بیان این که باید به نقطه و درجه ای از آگاهی برسیم که تحولات را به رسمیت بشناسیم اظهار کرد: درک صحیح از تحولات و بهره مندی مناسب از آن از جمله مسایلی است که در دنیای کنونی باید بیشتر بدان توجه کرده و در مسیر درست و درک صحیحی از واقعیات و تحولات قرارگیریم.
ناجی ادامه داد: آن چه در دنیا در مسیر تحولات علمی و تکنولوژی اتفاق می افتد را باید بپذیریم و با آن مقابله نکنیم بلکه فرهنگ و استفاده صحیح از آن را باید سرلوحه برنامه ها و فعالیت های خود قرار دهیم تا دچار مشکلات حاشیه ای در این خصوص نشویم.
وی تصریح کرد: فرایندهای لحظه ای دنیای دیجیتال و تکنولوژی مسیری است که باید با آگاهی و سواد رسانه ای در آن قدم برداشت و دستگاه ها و ادارات ذیربط باید تلاش کنند مردم را به سواد رسانه ای و تشخیص سره از ناسره مجهز کنند تا غافلگیر نشویم.
این مسوول خاطرنشان کرد: باید همزمان با تحولات روز دنیا در این زمینه حرکت کرده و همسان با سایر ملل از تکنولوژی های روزدر جهت عدم وابستگی به دیگر کشورها مسیر آینده کشور را رقم بزنیم.
دکتر ناجی اظهار کرد: قهر کردن با تکنولوژی درد را دوا نکرد و سبب معضلات زیادی شد که حالا باید آن را حل کنیم.
این مسوول گفت: متاسفانه دراین موضوع اولین فکری که به ذهنمان رسید مقابله و قهر بود و به جای این که از دستاوردهای تکنولوژی در حوزه های مختلف با بومی سازی آن بهره مند شویم خودمان را از آن امکانات محروم کردیم.
معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استانداری البرز در آخر اذعان کرد: باید تلاش کنیم به مردم امید دهیم و دستاوردها و فعالیت های این حوزه را به صورت روز و با ایجاد فرهنگ سازی های لازم در معرض استفاده عموم قرار دهیم و جامعه مان را به سوی استفاده اخلاق مدارانه از تکنولوژی های روز و رسانه های دیجیتال قرار دهیم.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید