نمایش جزییات خبر
۸ مرداد ۱۳۹۸ ۲۰:۳۷

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در آیین افتتاح اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی های رایانه ای: جهش خوبی در بخش رسانه های دیجیتال استان به وجود آمده است

ناصر مقدم در آیین افتتاحیه اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی های رایانه ای البرز گفت: یکی از ظرفیتهای مهم این نمایشگاه شرکت کنندگان این حوزه در استان هستند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در آیین افتتاح اولین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازی های رایانه ای: جهش خوبی در بخش رسانه های دیجیتال استان به وجود آمده است
 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، ناصرمقدم، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در آیین افتتاح این نمایشگاه ضمن بیان دستاوردها و فعالیتهای انجام شده در این حوزه خاطر نشان کرد: یکی از ظرفیتهای مهم این نمایشگاه شرکت کنندگان این حوزه در استان هستند چرا که ۹۰ درصد فعالان این عرصه در این نمایشگاه شرکت کرده اند و این نشان از ظرفیتهای خوب استان در حوزه رسانه های دیجیتال دارد.
وی افزود: در این خصوص می طلبد که مسوولان استانی قدم های بیشتری در این زمینه برداشته و زمینه رشد و توسعه هر چه بیشتر این امر در استان رقم بخورد تا دسترسی آسان مردم به آخرین دستاوردهای حوزه دیجیتال و بازی های رایانه ای فراهم شود.
مقدم ‌با بیان‌این که در ۸ بخش در این نمایشگاه به فعالیت می پردازیم تصریح کرد:‌نشر دیجیتال ، پایگاه های اینترنتی، نرم افزارهای تلفن همراه، عکاسی، بازی های رایانه ای ، استار تاپ ها، برنامه نویسی، نشست ها و کارگاه ها، دیجیتال مارکتینگ، سایت نویسی و ... از جمله برنامه ها و محور فعالیتهای این نمایشگاه است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، بیان کرد: در سال ۹۶ و ۹۷ در بخش بازی های رایانه ای، استان البرزعنوان برتررا در این زمینه به خود اختصاص داد و این نشان از استعدادهای بالقوه و بالفعل استان در این بخش است.خوشبختانه جهش خوبی در بخش رسانه های دیجیتال در استان بوجود آمده و این تحول سبب خواهد شد تا استان بتواند به بهترین نحو از این تحولات بهره مند شود.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید