نمایش جزییات خبر
۳ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۲۶

مراکز فرهنگی و هنری ارشاد شهرستان فردیس زیرذره بین کارشناسان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فردیس گفت: کارشناسان فرهنگی وهنری وکمیته نظارت وارزشیابی به بررسی وضعیت مراکز فرهنگی هنری تحت نظارت این اداره در فصل تابستان می پردازند.
مراکز فرهنگی و هنری ارشاد شهرستان فردیس  زیرذره بین کارشناسان
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس، حجت الاسلام حمید رضا ولیزاده اظهار داشت: کارشناسان فرهنگی و هنری و کمیته نظارت و ارزشیابی به بررسی وضعیت مراکز فرهنگی هنری تحت نظارت این اداره در فصل تابستان می پردازند تا از بروز تخلفات در موسسات فرهنگی و هنری ، کانون های تبلیغاتی ،چاپخانه ها ، آموزشگاهها جلوگیری به عمل آورند.
ولیزاده گفت : این اداره با هدف نظارت، کنترل و پیشگیری از تخلفات در حوزه نظارتی خود همواره با اطلاع رسانی و بازرسی از مراکز تحت پوشش خود کوشیده است.
وی افزود: بازرسی های این اداره در سه ماه سال جاری با جدیت و دقت بیشتری در حال انجام است و تخلفات در سال جاری نسبت به سال های قبل کاهش چشمگیری داشته است که این نشان دهنده رعایت قوانین و مقررات از سوی موسسات فرهنگی هنری ،کانون های آگهی تبلیغاتی و مراکز فرهنگی در حوزه های مختلف می باشد.
وی با بیان اینکه کارشناسان  این ادره در حال حاضر به طور مستمر فعالیت ها را پیگیری می کنند ، اظهار داشت: تذکرات شفاهی برای رعایت قوانین و مقررات در سال جاری و تذکرهای متعددی برای واحد های متخلف از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  ونهادهای مربوطه وپلیس امنیت صادر شده است .
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فردیس، اظهار داشت : تمامی کانو ن های آگهی تبلیغاتی قبل از انجام تبلیغات محیطی و اکران طرح های مورد نظر می بایست از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز های لازم را دریافت نمایند .
طرح نظارت وساماندهی فعا لیت کیوسک های مطبوعاتی وفروش نشریات درشهرستان نیز به زودی آغاز میشود.
در این طرح به صورت میدانی انجام خواهد شد ضمن نظارت بر عملکرد کیوسکهای مطبوعاتی و انجام فرایند تمدید مجوز و ممانعت از فروش اقلام غیر فرهنگی با مراکز فاقد پروانه برخورد قانونی خواهد شد. 
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید