نمایش جزییات خبر
۲ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۵۰

طرح تابستانه کتاب۹۸ فردا به کار خود پایان می دهد

علاقمندان به کتاب و کتابخوانی تا فردا سوم مرداد ماه فرصت دارند با مراجعه به ۶۵۳ کتابفروشی عضو طرح تابستانه کتاب۹۸ از سراسر کشور، کتاب های تالیفی را با یارانه ۲۵ درصدی و کتاب های ترجمه ای را با یارانه ۱۵ درصدی خریداری کنند.
طرح تابستانه کتاب۹۸ فردا به کار خود پایان می دهد

روابط عمومی موسسه خانه کتاب؛ طرح «تابستانه کتاب۹۸» با شعار «کتاب، همنشین دلنشین» از ۲۵ مرداد ماه در استان ها و از ۲۷ مرداد ماه در شهر تهران آغاز به کار کرد.

با باقی ماندن تنها یک روز از اجرای طرح تابستانه کتاب۹۸، ۲۹۰هزار و ۷۲۸نسخه کتاب به مبلغ ۸میلیارد و ۲۲۰میلیون و ۴۱۶هزار و ۸۳ تومان به فروش رسیده است.

در این طرح، کتابفروشی های استان های تهران، اصفهان، خراسان رضوی و قم به ترتیب با ۹۵، ۷۹، ۶۸ و ۵۹ کتابفروشی بیشترین مشارکت در طرح تابستانه کتاب ۹۸ را از آن خود کردند.

کتابفروشی های استان های خراسان رضوی، اصفهان، تهران، خوزستان، فارس، قم، گیلان، مازندران، آذربایجان شرقی و کرمانشاه در صدر پرفروش ترین استان ها بر اساس تعداد خرید کتاب قرار دارند.

همچنین تاکنون استان های تهران، اصفهان، خراسان رضوی، گیلان، فارس، قم، خوزستان، آذربایجان شرقی، مازندران و کردستان از بین ۳۱ استان فعال ر طرح تابستانه کتاب۹۸ به عنوان پرفروش ترین استان ها بر اساس مبلغ فروش معرفی شدند.

گفتنی است اسامی و مشخصات کتابفروشی‌های عضو طرح «تابستانه کتاب ۹۸» به تفکیک هر استان بر روی سایتtarh.ketab.ir قابل مشاهده است. در این طرح، سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر ۱۲۰ هزار تومان است و خریداران کتاب می‌توانند در چند نوبت و از چند کتابفروشی، کتاب‌های مورد نیاز خود تهیه کنند.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید