نمایش جزییات خبر
۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۳

دیدار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اشتهارد با امام جمعه این شهرستان

رضا رنجبر کهن سرپرست جدید اداره فرهنگ وارشاد اسلامی اشتهارد با حجت الاسلام داوودی امام جمعه این شهرستان دیدار وگفتگو کرد.
دیدار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اشتهارد با امام جمعه این شهرستان
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشتهارد، رضا رنجبر کهن در ابتدای این دیدار که در دفتر امام جمعه شهرستان صورت گرفت بر لزوم تقویت بنیه های فرهنگی و هنری آموزشی با همکاری و همراهی امام جمعه شهرستان تاکید کرد و گفت: طی سال های اخیر و با توجه به گزارشاتی که دریافت شده است اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اشتهارد علی رقم کمبود اعتبارت لازم فعالیت های خوبی داشته ولی کافی نبوده است.
وی افزود: شورای فرهنگ عمومی ظرفیت بسیار بالایی دارد و می توان از آن به عنوان یک پایگاه فرهنگی مهم برای پیشبرد واجرای برنامه های فرهنگی خرد وکلان شهرستان چه از نظر کمی وچه از نظر کیفی بهره مند شد.
در ادامه حجت الاسلام داوودی امام جمعه شهرستان اشتهارد، ضمن تبریک انتصاب رضا رنجبر کهن به عنوان سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی این شهرستان، تعامل این اداره با دیگر نهادهای فرهنگی شهرستان بالاخص دفتر امام جمعه را بسیار مهم وحیاتی برشمرد وگفت: حوزه فرهنگ وهنر یکی از حوزه های مهم وحساس است که باید مورد توجه همه ارگانها ونهادهای دولتی وغیر دولتی قرار گیرد.
وی افزود: شورای فرهنگ عمومی و برگزاری جلسات منظم آن یک ضرورت است وباید به آن وتصمیماتی که با حضور اعضا اتخاذ می شود اهمیت داد و به اجرا رساند.
امام جمعه اشتهارد توجه به افراد صاحب نام و نخبگان فرهنگی وهنری شهرستان را یکی از اولویتهای مهم نهاد امام جمعه برشمرد ونقش اداره فرهنگ وارشاد اسلامی درشناسایی ومعرفی این افراد را بسیار بارزقلمداد کرد.
حجت الاسلام داوودی ابراز امیدواری کرد : حضور و تجربه رنجبر کهن در سمت سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اشتهارد نقطه عطفی در پیشبرد کمی وکیفی برنامه های آتی این اداره است.
سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی اشتهارد شهرستان در پایان بر برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان با حضور تمامی اعضا آن در روزهای آتی تایید کرد.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید