نمایش جزییات خبر
۲۷ آذر ۱۳۸۹ ۱۱:۱۲

همدلی و دغدغه خاطر، حرف اول تعالی فرهنگ و هنر مازندران است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران صبح امروز 27 آذر در جمع کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از زحمات آنان تقدیر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی ابراهیمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، صبح امروز در جمع کارکنان این اداره کل گفت: هرجا که همدلی و همراهی یک مجموعه باشد، قطعاً آن مجموعه رو به تعالی و پیشرفت خواهد بود و از انسجام و وحدت رویه قابل توجهی برخوردار خواهد شد.

ابراهیمی همچنین همدلی و دغدغه خاطر اهالی فرهنگ و هنر را بسیار ستودنی عنوان کرد و اذعان داشت: با توجه بیشتر به مسایل فرهنگی و رفع معضلات و کاستی های موجود، مجموعه فرهنگ و هنر در استان به سمت تعالی و ترقی گام برمی دارد.

وی با اشاره به زحمات بی شائبه کارکنان این اداره کل در سطح استان، از آنان تشکر کرد و افزود: آقای مهدی پور معاون اسبق فرهنگی این اداره با روحیه خدمتگذاری و مشفقانه ای که داشت موجب شد تا فعالیت های عرصه فرهنگی رنگ و بویی پویا به خود بگیرد و این مرهون تلاش همه جانبه کارکنان خدوم این اداره کل است.

این مسئول فرهنگی در نشست امروز ضمن قدردانی از زحمات معاون فرهنگی پیشین، عین الله فلاح را به عنوان معاون جدید فرهنگی این اداره کل معرفی و از خداوند منان برای ایشان طلب موفقیت روز افزون کرد.

شایان بیان است: عین الله فلاح رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نکا بود که طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به سمت معاون فرهنگی این اداره کل منصوب شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران صبح امروز 27 آذر در جمع کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از زحمات آنان تقدیر کرد.

اشتراک در
کلیدواژه ها: همدلی و دغدغه خاطر، حرف اول تعالی فرهنگ و هنر مازندران است
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید