نمایش جزییات خبر
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۱

داوری یکهزار و ۷۱۶عکس در جشنواره ملی وقف

رییس اداره ترویج فرهنگ وقف سازمان اوقاف و امور خیریه از پایان داوری آثار راه یافته به جشنواره «وقف چشمه همیشه جاری» و برگزاری آیین اختتامیه جشنواره ملی عکس وقف همزمان با دهه کرامت خبر داد.
داوری یکهزار و ۷۱۶عکس در جشنواره ملی وقف
 به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اوقاف و امور خیریه ، محمد مهرابی در گفت وگویی اظهار داشت: داوری این جشنواره، طی دو مرحله انجام شد که در مرحله اول، هیئت انتخاب از میان هزار و ۷۱۶ عکس ارسالی، تعدادی از آثار را به‌ عنوان منتخب در مرحله مقدماتی معرفی کردند.
وی افزود: در مرحله بعد نیز آثار منتخب توسط هیئت داوران مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت که در نهایت در بخش حرفه‌ای ۳ نفر و در بخش موبایل نیز ۳ نفر به‌ عنوان برگزیدگان برتر این دوره از جشنواره انتخاب شده‌اند.
رییس اداره ترویج فرهنگ وقف سازمان اوقاف گفت: مراسم اختتامیه این دوره از جشنواره همزمان با ایام پر خیر و برکت دهه کرامت و در روز چهارشنبه ۱۹ تیرماه به میزبانی شهر مقدس شیراز، سومین حرم اهل بیت(ع) برگزار می شود.
مهرابی از برپایی نمایشگاه آثار برگزیده و برتر جشنواره همزمان با روز اختتامیه خبر داد و اظهار داشت: آثار منتخب ششمین دوره جشنواره ملی وقف در بخش عکس همزمان با روز اختتامیه نمایش داده می شود و علاوه برآن، کتاب عکس جشنواره نیز در حال آماده سازی می باشد که ان شاء ا... پس از برگزاری مراسم اختتامیه به چاپ خواهد رسید.
مهرابی با اشاره به اینکه در این دوره از جشنواره هنرمندان و عکاسانی از سراسر کشور حضور داشتند گفت: استقبال در بخش عکاسی حرفه ای همانطور که انتظار می رفت چشمگیر بود و آثار راه یافته به جشنواره از هنرمندان حرفه ای نقاط مختلف کشور بوده است.
وی افزود: به همین منظور در آیین اختتامیه میزبان هنرمندان بسیاری از سراسر کشور خواهیم بود و شهر هنردوست شیراز میزبان هنرمندان عکاس خواهد بود.
رییس اداره ترویج فرهنگ وقف سازمان اوقاف و امور خیریه تاکید کرد: مراسم اختتامیه ششمین دوره جشنواره ملی عکس وقف، چشمه همیشه جاری روز چهارشنبه ۱۹ تیرماه از ساعت ۱۸ در محل سالن عترت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس برگزار می شود.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید