نمایش جزییات خبر
۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۳

​ثبت‌نام 540 کتاب‌فروش در تابستانه 98/ تایید اطلاعات 310 کتاب‌فروش

بعد از گذشت هشت روز از آغاز ثبت‌نام طرح حمایتی تابستانه 98 تعداد 540 کتاب‌فروش برای مشارکت در این طرح ثبت‌‌نام کرده‌اند.
​ثبت‌نام 540 کتاب‌فروش در تابستانه 98/ تایید اطلاعات 310 کتاب‌فروش

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، آزاده نظر‌بلند، معاون فناوری اطلاعات موسسه خانه کتاب در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)، درباره آخرین آمار ثبت‌نام کتاب‌فروشان در طرح تابستانه 98 بیان کرد: بعد از گذشت هشت روز از آغاز ثبت‌‌نام در طرح تابستانه کتاب، از 10 تیر‌‌‌ماه تا پایان روز گذشته یکشنبه 16تیر‌ماه، تعداد 540 کتاب‌‌فروش در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند.

وی افزود: تا این لحظه اطلاعات 310 کتاب‌فروش متقاضی مشارکت در طرح تابستانه براساس آئین‌نامه اعلام شده در سایت tarh.ketab.ir تائید شده است. نواقص مدارک کتاب‌فروشان با ارسال پیامک اطلاع‌رسانی خواهد شد تا نسبت به رفع آن‌ها اقدام کنند. کتاب‌فروشان متقاضی مشارکت در طرح تابستانه 98 تا 19 تیر‌ماه برای ثبت‌نام مهلت دارند.

طرح تابستانه 98  با شعار «کتاب، همنشین دلنشین» از سه‌شنبه ۲۵ تیر تا ۳ مردادماه به مدت ۱۰ روز در کتابفروشی‌های عضو طرح در استان‌ها و در شهر تهران از ۲۷ تیر تا ۳ مردادماه به مدت ۸ روز اجرا می‌شود.

سقف مجاز خرید برای هر خریدار حداکثر 120 هزار تومان است. کتاب‌های تألیفی با کمک هزینه خرید ۲۵ درصد و کتاب‌های ترجمه با کمک هزینه خرید ۱۵ درصد عرضه می‌شوند.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید