نمایش جزییات خبر
۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۹

سومین جشنواره تئاتر و سرود دینی و انقلابی انصار در قشم برگزار می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری سومین جشنواره «تئاتر و سرود دینی و انقلابی انصار» از تاریخ 26 لغایت 28 تیرماه سال جاری در قشم خبر داد.
سومین جشنواره تئاتر و سرود دینی و انقلابی انصار در قشم برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم، علیرضا کمساری با بیان این مطلب گفت: سومین دوره جشنواره تئاتر دینی و انقلابی انصار با هدف تربیت هنرمندان متعهد و ترویج فرهنگ دینی و انقلابی براساس انتقال این مفاهیم از طریق تئاتر و سرود در شهرستان قشم برگزار می شود.
وی ادامه داد: تاکنون هشت اثر نمایشی برای حضور در این جشنواره اعلام آمادگی کرده اند که پس از طی مراحل بازبینی نهایی تعداد آثار راه یافته به بخش رقابتی مشخص می شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به استقبال خوب مردمی از برگزاری دو دوره گذشته جشنواره تئاتر و سرود دینی و انقلابی انصار در قشم افزود: استقبال جامعه از نمایش‌های دینی و انقلابی در قشم رو به پیشرفت است و این مساله نشان دهنده این است تئاتر مذهبی در این شهرستان توانسته جایگاه خود را در میان خانواده ها و اقشار مختلف پیدا کند.
گفتنی است سومین جشنواره تئاتر و سرود دینی و انقلابی انصار از تاریخ 26 لغایت 28 تیرماه در محل تالار آینه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر قشم برگزار می شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید