نمایش جزییات خبر
۱۶ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۸

راه اندازی سامانه موبایلی"زائر یار" برای خدمت رسانی بهتر به حجاج بیت‌الله الحرام

سامانه موبایلی زائر یار برای خدمت رسانی بهتر به حجاج بیت‌الله‌الحرام سال جاری ،از شنبه 15 تیرماه بهره برداری شده و آماده نصب برای حجاج و زائران حج تمتع است.
راه اندازی سامانه موبایلی"زائر یار" برای خدمت رسانی بهتر به حجاج بیت‌الله الحرام
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت؛ سامانه موبایلی زائر یار برای خدمت رسانی بهتر به حجاج بیت الله الحرام سال جاری ،از شنبه 15 تیرماه بهره برداری شده و آماده نصب برای حجاج و زائران حج تمتع است. این نرم افزار دارای امکانات و خدمات متعددی برای زائران حج تمتع امسال است.
از جمله آنها اطلاع رسانی تصویری از اماکن مهم و زیارتی عربستان همچون حرمین شریفین همراه با نقشه دقیق شهرهای مکه ، مدینه ، منی ،صحرای عرفات ، مشعرالحرام، قبرستان بقیع و مسجد شجره و مانند آن است.
اطلاع از برنامه غذایی ، اماکن اقامتی و هتل های زائران در مکه و مدینه همراه با مکان نمایی و مسیریابی ، نقشه استقرار و سیستم ترددی ناوگان حمل و نقلی زائران ، پیگیری اشیا گمشده و پیدا شده آنها ، اطلاع رسانی اخبار و اطلاعیه های سازمان حج و زیارت به زائران از جمله دیگر امکانات قابل دسترسی این نرم افزار است.
امکان تماس با شماره های تلفن ضروری چون امداد و غیره ، دریافت کمک اضطراری ، بخش های نظرسنجی ، دریافت انتقاد و پیشنهاد حجاج هم از دیگر زمینه های فعال شده بر روی این نرم افزار برای حجاج امسال می باشد که تا حد زیادی شرایط و امکان استفاده آنان از امکانات و خدمات را تسهیل می کند.
حجاج می توانند این برنامه را هم اکنون از طریق سایت Zaeryarapp.com و یا از سایت سازمان حج و زیارت یا فروشگاه گوگل دریافت کنند.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید