نمایش جزییات خبر
۱۵ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۲۹

طرح سفیران اجتماعی فرصت مناسبی برای کاهش آسیب‌های جامعه است

امام جمعه میامی با اشاره به انتخاب این شهر به عنوان پایلوت اجرای طرح سفیران اجتماعی توسط کانون فرهنگی مساجد کشور گفت: طرح سفیران اجتماعی فرصت خوبی برای کاهش آسیب‌های جامعه است‌.
طرح سفیران اجتماعی فرصت مناسبی برای کاهش آسیب‌های جامعه است

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور در نشست شورای فرهنگ عمومی میامی با بیان اینکه موضوع این طرح ترویج مسجد محوری، سبک زندگی اسلامی و مقابله با آسیب‌های اجتماعی است، گفت: اهمیت کار فرهنگی در جامعه بر کسی پوشیده نیست و طرح سفیران اجتماعی می‌تواند یک کار فرهنگی مهم و تاثیر گذار باشد.

امام جمعه میامی بیان کرد: اگر مدیران دستگاه‌ها بخشی از توان خود را در راه اصلاح فرهنگ شهر و شهرستان به کار گیرند شاهد آسیب‌های اجتماعی کمتری خواهیم بود.

صفایی پور افزود: میامی از شهرستان‌های کمتر توسعه یافته کشور است و باید از فرصتی که در طرح ملی سفیران اجتماعی به وجود آمده استفاده کنیم و شاهد پیشرفت‌های چشمگیر و محسوسی در رشد فرهنگ و کاهش آسیب‌ها و نیز در توسعه کمی و کیفی شهرستان باشیم.

وی به دهه کرامت و ضرورت برگزاری برنامه‌های ویژه این ایام اشاره کرد و گفت: دهه کرامت بهترین زمان برای ترویج سیره و سبک زندگی رضوی و اسلامی با استفاده از برنامه‌های فرهنگی، هنری و دینی است.

احمد ملایری فرماندار میامی نیز در این نشست خواستار همراهی دستگاه‌های اجرایی و ذیربط با طرح ملی سفیران اجتماعی شد و گفت: اجرای این طرح در میامی به عنوان نماینده استان سمنان فرصت مناسبی است که باید قدردان آن باشیم.

شعبانعلی آشوری سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی نیز با اشاره به ویژگی های این طرح در کاهش آسیب های اجتماعی در میامی گفت: برای موفقیت این طرح در شهرستان همکاری و تعامل سایر دستگاه های فرهنگی و اجرایی با مدیران کانون های فرهنگی و هنری مجری طرح سفیران اجتماعی ضروری است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید