نمایش جزییات خبر
۱۳ تیر ۱۳۹۸ ۲۳:۵۵

صالحی خبر داد: حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از راه اندازی موسسه چند منظوره بنیاد دکتر معین

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه آیین چهل و هشتمین سال درگذشت محمد معین در جمع خبرنگاران گفت: راه اندازی موسسه چند منظوره بنیاد دکتر معین یکی از مطالبات مسئولان استان گیلان است و این وزارتخانه از آن حمایت می کند.
صالحی خبر داد: حمایت وزارت فرهنگ  و ارشاد اسلامی  از راه اندازی موسسه چند منظوره بنیاد دکتر معین

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید عباس صالحی شامگاه پنجشنبه با بیان این مطلب افزود: برگزاری چنین مراسم هایی به صورت هر ساله اتفاقی خوب و کاری اساسی است که توسط مسئولان شهرستان آستانه و استان گیلان انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برنامه های مسئولان این استان در زمینه تأسیس موسسه چند منظوره بنیاد دکتر معین حمایت لازم را انجام می دهد، افزود: امیدواریم با راه اندازی این موسسه شاهد برگزاری برنامه هایی در امتداد این مراسم باشیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: راه اندازی این موسسه می تواند هم در زمینه جمع آوری آثار و هم معرفی شخصیت استاد معین موثر باشد و پاره ای از رویدادها و جوایز در سطح ملی نیز در ادامه این برنامه اجرا می شود.

وی یاد آور شد: راه اندازی این موسسه می تواند به اساتید و دانشجویان دانشگاه های داخلی و خارجی برای ارتباط بیشتر با زبان و ادبیات فارسی به واسطه آثار دکتر معین کمک کند.

 

 

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید