نمایش جزییات خبر
۱۳ تیر ۱۳۹۸ ۱۴:۱۰

دومین دفتر انجمن قرآن و عترت روستایی قشم افتتاح شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از افتتاح دومین دفتر روستایی انجمن قرآن و عترت کشور در روستای لافت جزیره قشم خبر داد.
دومین دفتر انجمن قرآن و عترت روستایی قشم افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم، علیرضا کمساری با اعلام این خبر بیان داشت: این دومین دفتر روستایی است که به همت انجمن قرآن و عترت قشم، در جزیره مورد بهره برداری قرار می گیرد.
وی افزود: هدف از توسعه مراکز قرآن و عترت در روستاها، ساماندهی فعالیت های قرآنی، شناسایی فعالان و ایجاد فرصتی برای خادمین این حوزه برای آموزش و بهره گیری از مفاهیم و تعالیم قرآنی است.
کمساری ادامه داد: مرکز قرآن و عترت روستای لافت با پنج مربی و ۵۲ قرآن آموز آغاز به کار کرده و امید است در حوزه قرآن و مفاهیم دینی همانند دیگر حوزه ها پیشرفت چشمگیر و شایسته ای داشته باشد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم بر تقویت آموزه های دینی و نهادینه کردن اخلاقیات و معنویات در سنین کودکی تاکید کرد و گفت: تعالیم را باید از مهد کودک ها شروع کرد تا با فرهنگ سازی به موقع، جوانانی خود ساخته و باورمند آینده کشور را بسازند.
شایان ذکر است، دومین دفتر روستایی انجمن قرآن و عترت در روستای لافت روز سه شنبه 11 تیرماه با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم، دهیار و روسای شورای این روستا افتتاح شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید