نمایش جزییات خبر
۱۳ تیر ۱۳۹۸ ۱۳:۴۱

برگزاری نشست شورای فرهنگ عمومی استان سمنان

دومین نشست شورای فرهنگ عمومی استان سمنان در سالجاری روز پنجشنبه با حضور نماینده ولی فقیه در استان و استاندار سمنان برگزار شد.
برگزاری نشست شورای فرهنگ عمومی استان سمنان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در این نشست که در دفتر امام جمعه سمنان و با شرکت سایر اعضا برگزار شد گفت: در ایننشست بررسی شش دستور در برنامه قرار دارد.

حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر فضیلت، انتخاب سه شخصیت فرهنگی برای عضویت در شورای فرهنگ عمومی، تبیین حقوق بشر آمریکایی و فعالیت دستگاههای اجرایی استان در خصوص برگزاری برنامه هایی برای معرفی و بیان این نوع از حقوق بشر به مناسبت هفته تبیین حقوق بشر آمریکایی و انتخاب نماینده مطبوعات در شورای فرهنگ عمومی را از جمله این دستور جلسه بیان کرد.

وی گفت: بیان دیدگاههای رییس بنیاد نخبگان و تبیین اهداف برگزاری چهل سالگی اقامه نماز جمعه از دیگر برنامه های نشست شورای فرهنگ عمومی استان سمنان است.

در این نشست مسوولان و اعضای شرکت کننده دیدگاه های خود را در خصوص موارد ذکر شده بیان کردند و ابوالقاسم کواکبیان با معرفی خانه مطبوعات و با رای اعضا به عنوان نماینده مطبوعات به عضویت شورا انتخاب شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید