نمایش جزییات خبر
۱۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶

فعالیت 150 پایگاه اوقات فراغت با 300 رشته فرهنگی هنری در سمنان

مدیر فرهنگسرای کومش و نماینده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور شهرستان سمنان از ایجاد و فعالیت 150 پایگاه غنی سازی اوقات فراغت در این شهرستان خبر داد و گفت: این پایگاهها آموزش بیش از ۳۰۰ رشته فرهنگی هنری را به جوانان و نوجوانان بر عهده دارند.
فعالیت 150 پایگاه اوقات فراغت با 300 رشته فرهنگی هنری در سمنان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، محمد طاهریان با اشاره به اینکه برنامه‌های اوقات فراغت در  اداره‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی منحصر به ایام تابستان نیست اظهار داشت: انجمن‌های فرهنگی و هنری از زیرمجموعه‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی در طرح اوقات فراغت هستند.

وی ادامه داد: شهر سمنان در مجتمع فرهنگی هنری کومش 9 انجمن فرهنگی و هنری و دو تشکل خانه مطبوعات و انجمن خبرنگاران تحت پوشش دارد و انجمن سینمای جوانان نیز در تالار آفتاب مستقر است که به همراه انجمن های موسیقی و نمایش دفاتر استانی دارند.

طاهریان گفت: انجمن‌ها، آموزشگاه‌های آزاد هنری، مؤسسه‌های فرهنگی هنری و کانون‌های فرهنگی هنری مساجد نیز تحت پوشش فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت دارند که در حال حاضر در شهرستان سمنان ۱۰ انجمن، 50 آموزشگاه آزاد هنری، ۴۰ مؤسسه فرهنگی هنری و ۵۰ کانون فرهنگی مساجد وجود و در زمینه غنی سازی اوقات فراغت فعالیت دارند.

وی با بیان اینکه فعالیت پایگاه‌های اوقات فراغت در فصل تابستان مضاعف می شود یادآور شد: بیش از 300 رشته فرهنگی، هنری، قرآنی و ... در این پایگاه‌ها اموزش داده می شود.

مدیر فرهنگسرای کومش سمنان خاطرنشان کرد: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد علاوه بر آموزش‌های فرهنگی هنری، برنامه‌هایی نیز با موضوع‌های مذهبی و یا تشکیل گروه‌های سرود انقلابی، مذهبی را در دستور کار دارند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
اشتراک در
کلیدواژه ها: محمد طاهران/ اوقات فراغت/ کلاس های تابستانی/کومش
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید