نمایش جزییات خبر
۱۲ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۳۵

آغاز برنامه های غنی سازی اوقات فراغت در موسسه ها و مراکز قرآنی استان سمنان

مسوول امور قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از آغاز کلاس های غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در موسسه ها و مراکز قرآنی این استان خبر داد.
آغاز برنامه های غنی سازی اوقات فراغت در موسسه ها و مراکز قرآنی استان سمنان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، مجتبی نورمحمدی روز چهارشنبه با اشاره به اهمیت آموزش قرآن و مسایل اعتقادی به جوانان و نوجوانان، تابستان و اوقات فراغت دانش آموزان را بهترین فرصت برای حضور آنان در کلاس های قرآنی دانست.

وی با بیان اینکه موسسه ها و مراکز قرآنی در طول سال برنامه های آموزشی دارند تصریح کرد: این مراکز در ایام تابستان و برای غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان برنامه های ویژهای تدارک دیده اند.

نورمحمدی با اشاره به اینکه این مراکز و موسسه ها از فرهنگ و ارشاد اسلامیدارای مجوز رسمی فعالیت هستند ادامه داد: برگزاری برنامه های اردویی و نشست های بصیرتی نیز در حاشیه کلاس ها و فعالیت های آموزشی این مراکز و موسسه ها برگزار می شود.

در استان سمنان 52 موسسه و مرکز قرآنی تحت پوشش فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت دارند و این مراکز در تابستان سال گذشته و در قالب طرح غنی سازی اوقات فراغت بیش از 18 هزار جوانان و نوجوان را تحت پوشش برنامه ها و کلاس های تابستانی قرار دادند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید