نمایش جزییات خبر
۱۲ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۱۳

تاکید بر استفاده از هنرهای تجسمی برای توسعه فرهنگی جامعه

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: از تنوع موجود در رشته هنرهای تجسمی و قابلیت آن در انتقال مفاهیم بایذ برای توسعه فرهنگی جامعه استفاده شود.
تاکید بر استفاده از هنرهای تجسمی برای توسعه فرهنگی جامعه

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، ابوالفضل دلارام در بازدید از آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی و خوشنویسی ریحان شاهرود افزود: رشته های متنوع هنرهای تجسمی با دارا بودن ویژگی های زیباشناسی و ارتباط بصری قوی با مخاطب، قابلیت انتقال مفاهیم و نهادینه کردن ارزش های اسلامی را در اذهان عمومی دارد.

وی گفت: بیان مسائل روز جامعه و تولید محتوا با استفاده از رشته هایی مانند نقاشی، خوشنویسی، نقاشی خط و ... در گسترش فرهنگی ضروری است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود نیز در این بازدید گفت: هنرمندان فعال در رشته هنرهای تجسمی به دنبال تولید آثار خلاقانه و فاخر باشند.

رضا مهدیان افزود: بالا بردن سطح علمی و عملی استادان و مربیان در آموزشگاه های هنری برای توسعه هنرهای تجسمی در  شهرستان و بهبود کیفیت آموزش ضروری است.

فاطمه حسنی، مدیر مسئول آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی ریحان نیز در این بازدید فعالیت های این آموزشگاه در زمینه نقاشی خط و گرایش های مختلف رشته هنرهای تجسمی را بیان کرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید