نمایش جزییات خبر
۱۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۷

راه‌اندازی شبکه فرهنگی تلویزیونی در پاکستان/ فیلم و سریال‌های ایرانی پخش می‌شود

محسن بلال خان در دیدار سرپرست رایزنی فرهنگی ایران در اسلام‌آباد از راه‌اندازی شبکه فرهنگی تلویزیونی گروه رسانه‌ای اوصاف پاکستان خبر داد و گفت: در این شبکه، مستند، فیلم و سریال‌های ایرانی پخش می‌شود.
راه‌اندازی شبکه فرهنگی تلویزیونی در پاکستان/ فیلم و سریال‌های ایرانی پخش می‌شود

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، محسن بلال خان، سردبیر روزنامه اوصاف پاکستان با محمدرضا کاکا، سرپرست رایزنی فرهنگی ایران در اسلام‌آباد دیدار و در خصوص تعامل و همکاری‌های دوجانبه رسانه‌ای گفت‌وگو کرد.

محسن بلال خان، سردبیر روزنامه اوصاف پاکستان از راه‌اندازی شبکه فرهنگی تلویزیونی توسط گروه رسانه‌ای اوصاف خبر داد و خواستار همکاری رایزنی فرهنگی ایران در اسلام‌آباد برای پخش مستند، فیلم و سریال‌های ایرانی در این شبکه شد.

وی افزود: ایران کشوری است که جاذبه‌های فرهنگی، سیاحتی و مذهبی فراوانی دارد و همه ساله تعداد زیادی از مردم پاکستان برای زیارت معصومین(ع)، به ایران سفر می‌کنند.

تأکید بر نقش مهم رسانه‌ها در توسعه و تحکیم روابط همه جانبه بین کشورها

کاکا در سخنانی، به پیشینه روابط تاریخی و فرهنگی و اشتراکات فرهنگی، دینی و زبانی میان دو کشور دوست و مسلمان ایران و پاکستان اشاره کرد و گفت: با توجه به قرابت‌های فراوانی که میان دو ملت وجود دارد، باید روابط فرهنگی به خصوص در عرصه‌های مختلف رسانه‌ای نیز گسترش یابد.

سرپرست رایزنی فرهنگی کشورمان در اسلام‌آباد به نقش مهم رسانه‌ها در توسعه و تحکیم روابط همه جانبه بین کشورها اشاره کرد.

وی همچنین، آمادگی این نمایندگی فرهنگی را برای پخش فیلم و سریال‌های ایرانی به زبان اردو در شبکه فرهنگی و تفریحی تلویزیونی گروه رسانه‌ای اوصاف پاکستان اعلام کرد.

 

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید