نمایش جزییات خبر
۱۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷

آغاز واریز سرانه آموزشی مراکز و موسسه های قرآن و عترت استان سمنان

مسوول امور قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از آغاز واریز سرانه آموزشی موسسه ها و مراکز قرآن و عترت این استان خبر داد.
آغاز واریز سرانه آموزشی مراکز و موسسه های قرآن و عترت استان سمنان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، مجتبی نورمحمدی روز سه شنبه گفت: بیش از 400 میلیون ریال سرانه آموزشی قرار است در این برنامه برای موسسه ها و مراکز قرآن و عترت تحت پوشش واریز شود.

وی با بیان اینکه سرانه آموزشی مراکز جامعه القران به صورت متمرکز و از قم واریز می شود اظهار داشت: 23 مرکز و موسسه قرآن و عترت تحت پوشش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این استان مشمول دریافت سرانه آموزشی هستند.

نورمحمدی گفت: سرانه آموزشی تعدادی از این موسسه ها تاکنون واریز شده و بقیه موسسه ها که تاکنون این سرانه را دریافت نکرده اند با تکمیل مدارک سرانه برای آنها واریز خواهد شد.

مسوول امور قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با بیان اینکه میزان سرانه مراکز و موسسه ها با توجه به ثبت نام و آمار قبلی در آزمون سراسری قرآن و عترت است گفت: جامعه القران شهرهای شاهرود و سمنان به ترتیب با 140 و 120 میلیون ریال بیشترین سرانه آموزشی را به خود اختصاص داده اند.

در استان سمنان 52 مرکز و موسسه قرآن و عترت فعالیت دارند و در آزمون سراسری سال گذشته که نهم اسفند برگزار شد بیش از پنج هزار نفر در این استان در آزمون شرکت کردند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید