نمایش جزییات خبر
۱۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۴۹

افتخارآفرینی هنرجویان هنرستان هنرهای زیبای پسران کرج در جشنواره فرهنگی و هنری

هنرجویان هنرستان هنرهای زیبای پسران کرج نماینده مدارس استان البرز در جشنواره کشوری خواهند بود.
افتخارآفرینی هنرجویان هنرستان هنرهای زیبای پسران کرج در جشنواره فرهنگی و هنری
 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، سجاد فروغی، مدیر هنرستان ضمن اعلام این خبر افزود: هنرستان هنرهای زیبای پسران کرج امسال رکورد خود را در مسابقات فرهنگی و هنری شکست و بیشترین تعداد نماینده برای استان را در این مسابقات در سطح کشور دارد.
وی اضافه کرد: با برنامه ریزی های انجام شده در طول یک سال گذشته گروه‌های مختلف متشکل از اساتید هنرستان نسبت به آماده سازی هنرجویان برای شرکت در این جشنواره تشکیل شد و این گروه ها با برنامه های تمرینی منظم در طول یک سال آماده حضور در جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان شدند .
وی گفت: این جشنواره در سطح ناحیه و استان برگزار گردید و طبق اعلام اداره آموزش و پرورش هنرجویان هنرستان هنرهای زیبا پسران کرج در رشته های تک نوازی سازهای ایرانی در ساز های تنبک و سنتور، سه تار نماینده استان خواهند بود، همچنین در رشته گروه نوازی موسیقی ایرانی،گروه هنرستان هنرهای زیبا رتبه اول را به خود اختصاص داد و در بخش موسیقی جهانی در سازهای پیانو و گیتار کلاسیک هنرستان هنر های زیبا در سطح کشور نماینده استان خواهد بود.
فروغی خاطرنشان کرد: در رشته نمایش و شاخه های مختلف آن از جمله نقالی ،نمایش صحنه ای و نمایش عروسکی هنرستان هنرهای زیبا رتبه اول آورد و برای مسابقات کشوری آماده می شود، همچنین در بخش تجسمی و در رشته پوستر رتبه اول را هنرجوی هنرستان هنرهای زیبا بدست آورد.
مدیرهنرستان هنرهای زیبای پسران کرج، در پایان تصریح کرد: با توجه به آمادگی هنرجویان و برنامه ریزی صورت گرفته امیدواریم بیشتر از هر سال برای استان البرز افتخار کسب کنیم . 
گفتنی است هنرستان هنرهای زیبا پسران دارای رشته های انیمیشن، سینما، موسیقی، گرافیک و نمایش  به نشانی عظیمیه ، میدان اسبی ، بلوار اقاقیا مشغول به فعالیت است.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید