نمایش جزییات خبر
۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۳:۰۲

امکان استفاده از بن‌کارت‌ها در کتاب‌فروشی‌های منتخب

امکان استفاده از بن‌کارت‌های سازمان‌ها و نهادها و اهل قلم از صبح فردا (دوشنبه ۱۰ تیر) در کتاب‌فروشی‌های برگزیده فراهم شده است.
امکان استفاده از بن‌کارت‌ها در کتاب‌فروشی‌های منتخب

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهدی اکرمی، مشاور اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، عنوان کرد: بعد از به پایان رسیدن سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران مراحل تسویه حساب با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال انجام بود و در این زمینه از صبح فردا؛ دوشنبه دهم تیرماه امکان خرید کتاب از کتاب‌فروشی‌های برگزیده فراهم خواهد شد.
 
وی افزود: در این زمینه اهل قلم و سازمان‌ها و نهادهایی که بن‌کارت دریافت کرده‌اند می‌توانند به سایت www.ketab.ir مراجعه کرده و فهرست کتابفروشی‌های منتخب را مشاهده  کنند.
 
اکرمی با بیان اینکه امکان خریداری کتاب فقط از کتابفروشی‌های منتخب وجود دارد، گفت: برخی از اهالی قلم به اشتباه فکر می‌کنند که می‌توانند با بن‌کارت‌های خود از همه کتابفروشی‌های خریداری کنند اما این موضوع صحت ندارد و این امکان فقط برای برخی از کتابفروشی‌‌ها فراهم شده است.
 
وی با اشاره به وضعیت سایر بن‌کارت‌ها نیز توضیح داد: بن کارت استادان و دانشجویان نیز از صبح فردا قابل برداشت از دستگاه‌های بانک شهر یا خریداری از شبکه کارتخوان شتابی خواهد بود.
 
وی تاکید کرد: در این زمینه سهم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به این وزارتخانه بازگردانده شد و سهم و آورده دانشجویان و استادان نیز در کارتی که در اختیارشان وجود دارد، قرار دارد.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید