نمایش جزییات خبر
۶ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۲۶

فعالیت 45 پایگاه در طرح غنی سازی اوقات فراغت در شهرستان گرمسار

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار از فعالیت 45 پایگاه اوقات فراغت در این شهرستان خبر داد و گفت: ثبت نام این طرح تا ۱۵ تیر ادامه دارد و کلاس ها نیز از ابتدای نیمه دوم تیر تا پایان شهریور برگزار می شود.
فعالیت 45 پایگاه در طرح غنی سازی اوقات فراغت در شهرستان گرمسار

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، نعمت اله قنبری با اشاره به افزایش تعداد پایگاه های اوقات فراغت در این شهرستان افزود: برنامه های اوقات فراغت این مجموعه در سال گذشته توسط ۳۶ پایگاه اجرا شد.

وی گفت: با توجه به صدور مجوز فعالیت برای تعدادی از کانون های تازه تاسیس فرهنگی هنری، در سالجاری این تعداد به ۴۳ پایگاه افزایش یافته است که در قالب پایگاه های شهری و روستایی برنامه های غنی سازی اوقات فراغت را اجرا می کنند.

وی یادآور شد: کلاس های طرح اوقات فراغت این شهرستان با بیش از ۲۶۰ عنوان برنامه و در کانون های فرهنگی هنری مساجد،  آموزشگاه های آزاد هنری، انجمن ها و موسسات فرهنگی هنری و ... تشکیل خواهد شد.

 قنبری نیکدل ادامه داد: علاقمندان به ویژه جوانان و نوجوانان می توانند با ثبت نام در این طرح از کلاس های آموزشی، فرهنگی هنری، تربیتی و برنامه های تفریحی و ورزشی آن استفاده نمایند.

وی با اشاره به اینکه مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار سال گذشته به عنوان یکی از دستگاه های برتر در اجرای طرح اوقات فراغت انتخاب و تجلیل شد خاطرنشان کرد: در سال ۹۷ بیش از دو هزار و ۵۰۰ نفر از جوانان و نوجوانان، از کلاس های این طرح استقبال کردند.

قنبری نیکدل، ایجاد و تقویت نشاط اجتماعی را یکی از ضرورت های جامعه سالم اسلامی عنوان کرد و ادامه داد: باید تلاش کرد با استفاده بهینه از ظرفیت های موجود، شادابی و سلامت را به جامعه و به ویژه قشر جوان تزریق کنیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار با اعلام آمادگی کامل این مجموعه برای حمایت از فعالیت های آموزشی و نشاط آور در این شهرستان؛ اظهار داشت: وجود نیروهای جوان و پرنشاط در هر جامعه ای می تواند به رشد و تعالی آن منجر شود و  این امر نیازمند استفاده از همه توان و ظرفیت برای حمایت از جوانان و نوجوانان است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید