نمایش جزییات خبر
۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۵

مدت زمان ثبت نام بیمه تکمیلی صندوق اعتباری هنر تمدید نخواهد شد

براساس تصمیم شورای مدیران صندوق اعتباری هنر مهلت ثبت نام بیمه درمان تکمیلی ویژه اهالی فرهنگ، هنر و رسانه 12 تیرماه به پایان می‌رسد.
مدت زمان ثبت نام بیمه تکمیلی صندوق اعتباری هنر تمدید نخواهد شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، نام نویسی بیمه درمان تکمیلی ویژه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران کشور از طریق صندوق اعتباری هنر آغاز شده است و از تاریخ 98/4/4 تا 98/4/12 فرصت مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی صندوق به نشانی www.honarcredit.ir  فراهم است.
شرح خدمات و سقف هزینه پرداختی بیمه تکمیلی سالجاری اعضای صندوق اعتباری هنر همانند سال گذشته در قالب سه طرح امید، آرامش و رفاه ارائه شده است و هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران می توانند از بین طرح ها نسبت به انتخاب یک طرح اقدام کنند.
این نکته را باید در نظر داشت که طرح انتخابی فرد اصلی برای افراد تحت تکفل نیز یکسان است. همچنین مبلغ طرح انتخابی برای هرنفر تحت پوشش به صورت مجزا خواهد بود.
لازم به تأکید است؛ پرداخت کمک هزینه درمان در سال جاری تنها از طریق بیمه تکمیلی امکان پذیر است لذا با توجه به افزایش هزینه های پزشکی، اعضا محترم صندوق برای جبران هزینه های درمانی خود و افراد تحت تکفل در مهلت مقرر ثبت نام نمایند.
خدمات بیمه تکمیلی این دوره از تاریخ 98/4/1 تا 99/3/31 برقرار خواهد بود.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید