نمایش جزییات خبر
۵ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۱۰

کانون های فرهگی هنری پل ارتباطی با مناطق کم برخوردار است

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود، کانون های فرهنگی هنری مساجد را پل ارتباطی این اداره با مناطق کم برخوردار دانست و گفت: از این ظرفیت می توان برای برگزاری برنامه های اوقات فراغت در این مناطق استفاده کرد.
کانون های فرهگی هنری پل ارتباطی با مناطق کم برخوردار است

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، رضا مهدیان در نشست با سرپرست شهرداری کلاته خیج در خصوص برنامه های طرح اوقات فراغت دیدار و گفت و گو کرد و افزود: از ظرفیت کانون های فرهنگی هنری مساجد می توان برای اجرای این برنامه در کلاته خیج نیز بهره گرفت.

وی با اشاره به ظرفیت‌های فرهنگی و هنری شهر کلاته خیج گفت: هنرمندان می‌توانند با استفاده از ظرفیت های موجود در هر منطقه به معرفی آداب و رسوم خود با استفاده از زبان هنر بپردازند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود افزود: به منظور ارتقاء و شکوفایی توانمندی های بالای فرهنگی و هنری هر منطقه لازم است ارتباط و تعامل بهتر و بیشتری بین دستگاه های فرهنگی و اجرایی ایجاد و تقویت شود.

علیرضا شریعتی سرپرست شهرداری کلاته خیج نیز در این نشست با اعلام آمادگی برای همکاری با هنرمندان گفت: شهرداری کلاته خیج آماده  دریافت طرح ها و پیشنهادهای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه های المان های شهری، اجرای برنامه های فرهنگی هنری و ... است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید