نمایش جزییات خبر
۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۸

جشنواره‌های دهه کرامت به لحاظ کمی و کیفی افزایش یافته است

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین‌ ارزانی با اشاره به برنامه‌های بزرگداشت دهه کرامت،گفت: امسال جشنواره‌های دهه کرامت از نظرکمی وکیفی افزایش ‌یافت و ۳۴ دستگاه عضو شورا، برای جلب مشارکت مردمی در برگزاری برنامه‌های این دهه تلاش می‌کنند.
جشنواره‌های دهه کرامت به لحاظ کمی و کیفی افزایش یافته است

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد‌ کشور، حجت‌الاسلام والمسلمین  «حبیب‌رضا ارزانی» در نشست شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت در تالار شیخ صدوق آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (علیه‌السلام)، با اشاره به شعار دهه کرامت در سال 98 گفت: تلاش ما این است گامی هرچند مختصر در راستای توسعه و گسترش خدمت‌کریمانه به اهل بیت (علیهم‌السلام) برداریم.

 رئیس شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت، مدل اهل بیت را تنها راه نجات‌بخش جامعه دانست و افزود: در حالی که عده‌ای می‌گویند مدل اهل بیت (علیهم‌السلام) یکی از راه‌های نجات محسوب می شود، اما حقیقت آن است که این مدل تنها راه نجات است.

 وی با بیان اینکه جشنواره‌های دهه کرامت ساماندهی شده اند و از نظر کمی و کیفی افزایش یافته اند، اضافه کرد: تلاش 34 دستگاه عضو شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت این است که برنامه‌های این دهه با همراهی و مشارکت مردم و گروه‌های فرهنگی اجرا شود.

 حجت‌الاسلام ارزانی با بیان اینکه هیئت‌های اندیشه‌ورز موجب ترسیم دقیق چشم‌انداز برنامه‌های دهه کرامت شده‌اند، خاطرنشان کرد: شش کارگروه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت به صورت مشورتی همه ساله سه ماه قبل از ایام دهه کرامت و یک ماه پس از پایان این دهه فعالیت دارند.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید